Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriShiba Inu (SHIB)

Zincir Üstü Veriler Bu Şaka Kripto Para İçin Alev Aldı! Yüzde 44’lük Artış Kaydedilebilir

IntoTheBlock tarafından sağlanan zincir üstü sinyaller, Shiba Inu için yükselişi işaret ediyor. Net Ağ Büyümesi, In the Money and Concentration gibi metrikler SHIB’in 0.000040 dolarda önemli bir engele yaklaşırken pozitif bölgeye uzanacağını onayladı.

Metriklerin Shiba Inu İçin Öngördüğü Senaryo

Genel olarak Shiba Inu yedi gün içerisinde aktif adreslerde yaklaşık %19’luk bir artış ile büyük adreslerde büyüme gördü. WhaleStats tarafından sağlanan mevcut toplam ise 1.094.129‘dur. SHIB adına In The Money metriği yükseliş eğilimi için işaret verdi. Bununla birlikte SHIB bulunduran adreslerin %63’ü kâr bölgesinde yer alıyor.

Varlık bulunduran yatırımcıların yükselişi ağ için olumlu bölge eğilimi anlamına gelir. Adresler dolaşımdaki arzın %1’inden fazlasını elinde tutan balinalar ve arzın %0.1 ila %1’ini tutan yatırımcılar olarak sınırlandırırken diğer tüm adresler kurumsallardır.

Bununla birlikte Shiba Inu yakım mekanizmasının işleyişi miktarların henüz yetersiz olmasına rağmen ileriye yönelik olumlu bir adımdır. Big Entertainment kurucusunun SHIB mekanizması hedefi ve çalışmaları son hızda devam ediyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Shiba Inu: Doge’tan Esinlenen Meme Coin mi?

Shiba Inu Fiyatı

Artan yoğunluk, balinaların Shiba Inu’nun fiyat hareketini desteklediğini gösterebilir. Shiba Inu fiyatı, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.00003824 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor. SHIB, metrik hesaplamalarında göre 0.000040 doların üzerinde belirli bir kapanış gerçekleşebilirse %43’lük bir artış ile 0000055 dolara kadar ulaşabilir. Satın alma hareketlerindeki artış, SHIB fiyatının 0.000055 dolar ila 0.000065 dolar arasında konumlanmasına yol açabilir.

Öte yandan olası bir satış baskısında veya genel trendin düşüşe geçmesi ile SHIB 0.000032 dolar ila 0.000028 dolarlık fiyat bandında tutunabilir. SHIB, CoinGecko verilerine göre piyasa değeri sıralamasında on üçüncülüğü sırtlıyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu