DeFi HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

YouHodler: Yenilikçi FinTech Platformu, Kripto Ekonomisine Erişimi Artırmak Için Yeni Paraları Entegre Ediyor

YouHodler: Yenilikçi FinTech Platformu, Kripto Ekonomisine Erişimi Artırmak Için Yeni Paraları Entegre Ediyor

Blok zincirinin ortaya çıkışı, finans sektöründe devrim yarattı ve gerçek dünya ile DeFi arasındaki boşluğu daraltan birkaç anahtar çözüm getirdi. Şimdiye kadar, sermaye üzerinden krediler ve kazanç faizleri yalnızca geleneksel finansal platformlarla sınırlıydı. Neyse ki, YouHodler gibi fintech platformları sayesinde bu çözümler DeFi dünyasında mümkün hale geldi.

YouHodler, kullanıcıların nakit ve kripto kredileri almalarına, kripto/fiat ticareti yapmalarına ve kripto mevduatlarından faiz kazanmalarına izin vererek insanlara kripto ekonomisine erişim sağlayan bir platformdur. Son zamanlarda, DeFi platformu, finansal hizmetlerini çeşitlendirmek ve müşterinin taleplerini karşılamak amacıyla mevcut kriptolarına on yeni kripto para eklediğini duyurdu.

Yeni kripto paralar; Avalanche (AVAX), BitTorrent (BTT), PancakeSwap (CAKE), NEAR Protocol (NEAR), 1inch Network (1INCH), Cosmos (ATOM), Elrond (EGLD) ve Filecoin (FIL). Kullanıcılar yeni madeni para ticareti yapabilecekken, Zilliqa (ZIL) ve FTX tokeni (FTT) üzerinde %5,5’e varan faiz kazanabilirler.

Şu anda YouHodler, BTC, BNB, ETH, HUSD, HT, PAXG ve listelenen diğer madeni paralara faiz ödüyor. Tüm tokenlere kullanıcılar tarafından güvenilmektedir ve şu anda CoinMarketCap’e göre ilk 100 sırada yer almaktadır.

YouHodler, Borç Verme ve Stake Sürecini Kolaylaştırmayı Amaçlıyor

DeFi, stake etme ve çiftçilik yoluyla yatırımlardan kazanç sağlamayı mümkün kıldı, ancak genel süreç, özellikle yeni kripto kullanıcıları için zorlu oldu. Ek olarak, yatırımcı hem tokene hem de stablecoin’e ihtiyaç duyacağından, yatırım için başlangıç ​​fonlarının iki katını kilitlemek zorunda kalacak.

Ayrıca kullanım kolaylığı da eksik. Yeni kripto kullanıcıları, karmaşık kullanıcı arayüzü ve karmaşık gösterge panosuna sahip bir platformda gezinmeyi zor bulacaktır. Bu kullanıcıların ihtiyaç duyduğu şey, gerekli tüm bilgileri sağlayan ve çoğu görevin yürütülmesi için araçlara sahip basitleştirilmiş bir gösterge panosuna sahip bir DeFi platformudur.

Dikkatinizi Çekebilir: OpenSea Bug’u Büyük NFT Kaybına Yol Açıyor

Zorluklar hala çok büyük ve YouHodler’ın kolaylaştırmayı amaçladığı şey bu. CEO IIya Volkov, YouHodler gibi bir CeDeFi platformunun kullanıcıların kripto ekonomisinden yararlanmalarına izin verdiğini açıkladı. YouHodler, DeFi dünyasını gerçek dünyaya bağlamak için çözümler getirerek kullanıcıların kripto yatırımlarından kazanç elde etmelerini sağladı. %12’ye kadar APR artı mevduatlarından bileşik faiz kazanabilirler.

Kullanıcı, bir kripto tasarruf cüzdanı açarak, ilk haftadan son haftaya kadar depozito üzerinden belirli bir miktar kazanabilir. Kazançlar, herhangi bir rahatsızlık vermeden doğrudan kullanıcının hesabına yatırılır. Ayrıca, YouHodler farklı dönemler için tahmini kazançlar sağlar. Böylece kullanıcı potansiyel gelirini hesaplayabilir.

Kullanıcılar sadece kripto yatırımlarından kazanç sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kredi kartları ile istedikleri zaman sanal para alıp satabilirler. Ek olarak, sanal kripto, itibari para ve sabit para alışverişi yapabilir ve anında nakit alabilirler. Kullanıcılar ayrıca varlıklarıyla teminat olarak kripto kredileri alabilecekler. YouHodler, en iyi 30 kripto para birimini teminat olarak kabul eder ve alınabilecek minimum kredi 100$’dır.

YouHodler platformuna yatırılan tüm fonlar, önde gelen bir güvenlik İsviçre merkezli şirket olan Ledger Vault ve Fireblocks tarafından korunmaktadır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu