HaberlerKripto Para HaberleriNFT Haberleri

Yeni nesil NFT platformu DoinGud, Agora ile işbirliğini duyurdu

Yeni nesil NFT platformu DoinGud, fotoğraf topluluğu Agora ile işbirliği yaptığını duyurdu. Agora’nın ünlü #BlackandWhite koleksiyonuyla başlayan NFT damlaları şeklini alacak bir işbirliği.

DoinGud, kısmen platformlarını kullanan yaratıcıların değerlerini ve ideallerini paylaşmalarını sağlayarak olumlu sosyal etkiyi teşvik etmeyi amaçlayan bir platform olarak ortaya çıkmıştır. Agora’nın ‘yaratıcılığın her ifadesi daha iyi bir dünya kurana kadar’ misyon beyanı, NFT platformunun yaratıcılığın demokratikleştirilmesi gerektiğine dair kendi inancına uyuyor.

İlgili içerik : Bitcoin’i Kim Kontrol Ediyor?

DoinGud’un Kurucusu Manuel Gonzalez Alzuru, sosyal pazarın amacı hakkında şunları söyledi:

“DoinGud’da, yaratıcıların blok zinciri teknolojisinden yararlanarak verilerine ve çalışmalarına sahip olacakları bir sosyal pazar yaratıyoruz. Olumlu sosyal etkiyi norm haline getirmeye inanıyoruz ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye yardımcı olan kullanımı kolay araçlar ve yeni gelir fırsatları sağlayarak yaratıcı zihinleri bu hareketin ön saflarına koyuyoruz”

ilgili içerik : ARK Invest, 10.8 Milyon Dolarlık Bitcoin Satın Aldı

Agora’nın siyah beyaz koleksiyonu, küresel bir müzayede kapsamında DoinGud’a düşecek. Koleksiyondaki görseller, 5.000’den fazla eser arasından ilk 50’yi oluşturuyor ve çeşitli sanatçılardan, ülkelerden ve kültürlerden gelen “insanlığın çeşitli görünümlerini” yansıtıyor. Agora uygulaması, kullanıcıların ücretsiz olarak katılmalarına ve Agora’nın küresel topluluğu tarafından oylanan bir dizi fotoğraf yarışmasına erişmelerine olanak tanır.

Kredi bilgileri: Dan Lake, Birleşik Krallık

Octavi Royolazaguirre CEO’su ve Agora’nın Kurucu Ortağı, açık artırma ve DoinGud ile işbirliği hakkında şunları söyledi:

İlgili içerik : ETH Arzını Azaltmak için Hatıra NFT’leri Aldı

“Bu duygusal görüntülerin davranışı değiştirme potansiyeli var. DoinGud’daki küresel müzayede, bu görüntülerin vermeye devam etmesi için başka bir fırsat olacak. Uzaydaki bazı önemli sosyal etki organizasyonlarıyla heyecan verici sohbetler yapıyoruz. Bu düşüşleri çok yakında açıklayacağız”

Hayır kurumları, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve sosyal etkili kuruluşlar için bir alan sağlayan DoinGud, bu kuruluşların sıklıkla karşılaştığı şeffaflık eksikliğini ve istikrarsız akışı ele almayı amaçlamaktadır. Yaratıcıyı çalışmalarının ön saflarına yerleştiren DoinGud, kullanıcıların birincil NFT satışlarının %5 ila %95’ini sosyal etki kuruluşlarına ayırmalarına olanak tanır.

İlgili içerik : Shopify Artık NFT Satışlarını Destekliyor

Herkes kendi NFT’lerini DoinGud’un ekosistemine kaydedebilir ve listeleyebilirken, DoinGud’a kaydolmak isteyen sosyal etki kuruluşlarının belirli bir kriteri yerine getirmeleri, yani Birleşmiş Milletler 17 Sürdürülebilir Kalkınma Hedefinden en az birini karşılamaları gerekir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu