HaberlerNFT Haberleri

Yeni Nesil NFT Marketplace Spark, Bağış Toplama Turunu Duyurdu

Eşsiz pazar yeri, zincir içi proje katılımını yeniden tasavvur eder ve tüm tahmin olaylarını zincire koyarak, güvenilmez hale getirerek ve yanlış başlatmaları ortadan kaldırarak ve üyelere erişim sağlayarak NFT beyaz listelemesinde yaygın olan sorunları çözerek NFT başlatma alanını dönüştürmeyi amaçlar. sadece en kaliteli projeler.

Adil Tahmin Lansmanları (FPL’ler), Spark tarafından “taban fiyat veya işlem hacmi gibi gelecekteki sonuçlara ve olaylara ilişkin doğru tahminlerin, yaklaşan NFT lansmanlarında kullanıcılara tahsis edilmesini sağlayan tescilli bir mekanizma” olarak tanımlanan bir özelliktir. Özünde Spark, gelecek NFT lansmanlarında kullanıcılara tahsisat sağlayan gelecekteki sonuçlar ve olaylar hakkında doğru tahminler sağlar.

Spark Co-CEO’su ve Web3 girişimcisi Joshua Verheul, başarılı zam hakkında şunları söyledi:

“Spark’ın başarılı zammı, zincir üstü pazarımızın sürekli gelişimi için atılacak çok önemli bir adımdır. Ben ve ekip, NFT başlatma alanındaki en acil sorunlardan bazılarının çözülmesine katkıda bulunmaktan heyecan duyuyoruz – bu, şirketin yararına olacağına inandığımız bir şey.” bir bütün olarak ekosistem. Vizyonumuza ulaşmamıza yardımcı oldukları için tüm stratejik ortaklarımıza teşekkür etmek istiyoruz.”

Spark, kripto topluluğu içinde ana akım benimsemeyi teşvik etme ve adaleti artırma misyonlarının bir parçası olarak, benzer düşünen bireylerden oluşan bir topluluk oluşturmayı hedefliyor, Spark’ın ‘Spark Hub’ında haftalık ve aylık tahmin turnuvaları ve loncalar yer alacak.

Dikkatinizi Çekebilir: Kıdemli 3D Tasarımcısı Peter Dennelis NFT Alanına Girdiğinde Ne Olduğunu Öğrenin / Majestic Bears NFT

Spark Pazarlama Lideri Andre Caldeira, tohum turunun kapanışı hakkında daha fazla yorum yaptı ve şunları kaydetti:

“Yatırım firmalarının Spark’a vermiş oldukları şanslar için çok minnettarım. Bu tohum zammı, çaba sarf ettiğimiz kripto topluluğu için adil, eğlenceli ve etkileşimli tahmin etkinlikleri oluşturmamıza olanak sağlayacak. Spark’ın FPL mekanizması tamamen yeni ve benzersiz, jetonların en adil ve ilgi çekici bir şekilde dağıtılmasına izin vererek, üyelerimizi katılımları için ödüllendirerek NFT pazarına daha fazla kontrol ve adalet getirmek istiyoruz ve bu bağış toplama kilometre taşı bizi bu vizyonu gerçekleştirmede başarıya hazırlıyor.”

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu