Altcoin HaberleriEthereum Haberleri (ETH)Kripto Para HaberleriOpenDAO (SOS)

Yeni Ethereum Tabanlı Altcoin, Sadece Bir Günde Şaşırtıcı Hızla %2.191 Yükseldi

OpenDAO (SOS), 24 Aralık’taki airdrop’unun ardından fiyatta şaşırtıcı bir artış gördü .

CoinMarketCap’ten elde edilen veriler, SOS’un airdrop gününde 0,00000048 $’dan düşük bir seviyeden 25 Aralık’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00001154 $’a yükseldiğini ve sadece bir günde %2.191 rallisine işaret ettiğini gösteriyor .

OpenDAO projesi , değiştirilemez token (NFT) endüstrisinin katılımcılarını ödüllendirmek için SOS tokenini başlattı. 24 Aralık’ta onun havadan yardım için OpenDAO başladı dağıtmak OpenSea, büyük NFT piyasanın kullanıcılara SOS belirteçleri.

Dikkatinizi Çekebilir: Bu 3 NFT 10 Milyar Doların Üzerinde Satış Elde Etti

“SOS, tüm NFT ekosistemini besledikleri için tüm NFT yaratıcılarına, koleksiyonerlerine ve pazarlarına minnettardır. NFT ticaretini teşvik etmedeki liderliği için OpenSea’ye özel teşekkürler. Saygı duruşunda bulunmak için, airdropumuzu gerçekleştirmeleri için OpenSea koleksiyoncularını seçtik.”

OpenDao web sitesi, toplam 100 trilyon SOS jetonunun %50’sinin ilk günden beri OpenSea’de işlem yapanlara tahsis edileceğini söylüyor. Madeni paraların dağılımı, kullanıcının OpenSea’deki toplam işlem sayısının yanı sıra bir kullanıcının platformda harcadığı Ethereum (ETH), Dai ve USD Coin (USDC) miktarına bağlıdır .

OpenSea kullanıcıları jetonlarını 30 Haziran 2022’ye kadar talep edebilir.

Tokenlerin geri kalanı şu şekilde dağıtılacaktır: likidite sağlayıcı teşvikleri için %10, stake teşvikleri için %20 ve OpenDAO Hazinesi için %20.

OpenDAO için tahsis edilen SOS, OpenSea dolandırıcılığı kurbanlarını tazmin etmek, SOS ekosisteminin katılımcıları için geliştirici hibeleri sağlamak ve yeni ortaya çıkan sanatçıları, NFT topluluklarını ve sanat korumasını desteklemek için kullanılacaktır.

SOS , tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydettiğinden bu yana geri çekildi ve şu anda 0.000006 dolardan el değiştiriyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu