Altcoin HaberleriEthereum Classic (ETC)Ethereum Haberleri (ETH)HaberlerKripto Para Haberleri

Yeni Ethereum adreslerinin sayısı her hafta 500.000 artıyor.

ETH cüzdanları artıyor, yatırımcılar Ethereum'a çok fazla ilgi gösteriyor. Her hafta artırıyor!

Ethereum metrikleri karışık sinyaller gönderiyor.

Araştırma platformu Dune’a göre, bu yılın başından beri gözlemlenen yeni Ethereum adreslerinin sayısı her hafta 500.000 artıyor. Toplam Ethereum adresi sayısı bu hafta neredeyse 208 milyona ulaştı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Bu arada, Ethereum metrikleri karışık sinyaller gönderiyor. Böylece Mayıs ayında DeFi projelerine kazandırılan ETH sayısı, yeni adres sayısındaki artışa rağmen %35 azaldı.

Ethereum’un kripto para piyasasındaki hakimiyet seviyesi, Ekim 2021’den bu yana en düşük seviyesindeydi (%17.7), bu da yatırımcıların bir yanda değişken dijital varlık piyasasında giderek daha fazla bitcoin’e yatırım yapmayı tercih ettiğini vurguluyor, ve diğer yandan, Ethereum’un işlevselliğinde artan rekabetle karşı karşıya olduğunu gösteriyor.

Mayıs sonunda Ethereum ile yapılan işlem sayısı son 18 ayın en düşük seviyesinde ve günlük ortalama değeri 43 bin olarak ortaya çıktı Glassnode, 8 Haziran’da yaptığı istatistiklerle bu metrikteki düşüş eğilimini doğruladı: o gün Ethereum ile yapılan işlem sayısı 41.458 bine, yani son 19 ayda minimuma indi.

Bu arka plana karşı, Ethereum piyasası, Ethereum’un bu yıl içinde planlanan Proof-of-Work yerine Proof-of-Stake protokolüne “hareket etmesi” için hazırlıkların sürdüğü gerçeğine olumlu tepki vermedi. Şimdiye kadar, Ropsten test ağı devreye alındı. Bununla birlikte, 9 Haziran’da Ethereum, yatırımcıların coşkusunu görmüyor ve hafif bir eksi %0,34’te, son yedi gündeki düşüşü eksi %1,28’e uzatıyor. Perşembe başında, bitcoin de %0,5 oranında kırmızıda, ancak yedi günün sonunda %1,4 oranında pozitif bölgede.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu