HaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Yatırım Danışmanlığı Firması Midas’ın Genel Müdürü : Bitcoin Altı ay içinde 100.000$ Olacak.

Yatırım danışmanlığı firması Midas Touch Consulting Florian Grummes’in genel müdürü, altı ay içinde 100.000 $’a yükseleceğine inandığını açıkladı.

Grummes, Yaptığı bir röpörtajda, Kripto para’larda görünen rallinin zaten beklendiğini belirtti ve yatırımcılara kısa vadede bu kadar yükselmenin büyük bir düzeltme olacağı konunda dikkatli olmaları gerektiğini ama en dikkat edilmesi gereken noktanın ise piyasaya yatırım için bodozlama atlamak yerine BTC’yi iyi takip etmeleri gerektiğini ve dikkatli olmaları gerektiğine değindi.

ilgili içerik : Cardano, Michaël van de Poppe’ye Göre Bu Çılgın Fiyata Yükselebilir

Genel Müdür, Son yükselişin kripto para piyasasında normal olduğunu ve BTC’nin Tekrardan Satış baskısı altına alınacağını bunun sonucunda 25.000$’ı Tekrar görebileceğini iddia etti. Bununla birlikte , bitcoin her hangi bir noktadan ters köşe yapabilir ve yukarı yönlü hareket edebilir. diye ekledi..

Ancak önümüzdeki altı ay içinde muhtemelen 100.000 dolar olacak. diye düşünüyor.

Analist, bitcoin fiyatının 100.000$ eşiğine ulaşmayı başarması durumunda, yatırımcılar kripto para birimine akın etmeye başladıkça potansiyel olarak daha da artabileceği tarihsel bir eğilime girmesini beklediğini belirtti. Bununla birlikte, o zaman %70’e varan satışlar da yaşayabilir, BTC hala vahşi dalgalanmalar görecek olsa da, şimdi olduğundan çok daha küçük olacağını öne sürdü.

ilgili içerik : Bunlar Şu Anda En Karlı Ethereum NFT Balinaları

Sorumluluk Reddi: CoinFili’nin içeriği, doğası gereği bilgi verme amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para alım satımı, yüksek riskli bir yatırım olarak düşünülmeli ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmasını yapması tavsiye edilir. Sitemizi Ziyaret Eden Kullanıcılar Bu Uyarı Metnini Kabul Etmiş Sayılır.

Daha fazla kripto para haberleri , güncel haberler için sitemizi takipte kalınız.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu