HaberlerKripto Para HaberleriNFT Haberleri

Yahoo Japan and Line, Line’nın Blok Zincirinde NFT ticaretini etkinleştirmeyi amaçlıyor

İnternet şirketinin NFT‘leri çevrimiçi açık artırma için platformuna yerleştireceğini öğrendik. Yahoo Japan Auction hizmeti, 1998’den beri eBay‘in önemli bir rakibi olarak faaliyet göstermektedir.

Bu NFT ticaretini kolaylaştırmak için Yahoo ve Line, Açık Artırma Hizmetini Line Bitmax cüzdanıyla entegre edecek. Bu, Line’ın NFT’ler gibi dijital varlıkları yönetmek için blok zincirinde kullandığı cüzdandır.

Bu işbirliği ile kullanıcılar artık Yahoo Japan Auctions’daki Bitmax cüzdanı aracılığıyla NFT’leri takas edebilirler. Duyuru ayrıca, NFT’nin ilk lansmanının 2021’in sonundan önce geleceğini açıkladı.

Ayrıca duyuru, bu işbirliğinden sonra nasıl ilerlemeyi planladıklarının ayrıntılarını da içeriyordu. Şirketler, değerli içeriğin dağıtımına yardımcı olmak ve NFT sektörünün ikincil dağıtım pazarını genişletmek için diğer şirketlerle de ortak olacaklarını belirttiler.

Bu duyuru, Bitmax cüzdanında geçen ay Line “NFT Market Beta Service” lansmanını takip ediyor. Şimdiye kadar, Yahoo Japan, Japonya’daki kripto sektörüne tam olarak katılıyordu.

Şirket, TaoTao için güçlü bir destek sağlıyor. Bu borsa ülkede yerel olarak faaliyet gösteriyor ve 2019’dan beri var. Ancak daha sonra, Ekim 2020’de bir Japon finans şirketi SBI Holding onu satın aldı.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu