HaberlerKripto Para HaberleriNFT Haberleri

Yahoo Japan and Line, Line’nın Blok Zincirinde NFT ticaretini etkinleştirmeyi amaçlıyor

İnternet şirketinin NFT‘leri çevrimiçi açık artırma için platformuna yerleştireceğini öğrendik. Yahoo Japan Auction hizmeti, 1998’den beri eBay‘in önemli bir rakibi olarak faaliyet göstermektedir.

Bu NFT ticaretini kolaylaştırmak için Yahoo ve Line, Açık Artırma Hizmetini Line Bitmax cüzdanıyla entegre edecek. Bu, Line’ın NFT’ler gibi dijital varlıkları yönetmek için blok zincirinde kullandığı cüzdandır.

Bu işbirliği ile kullanıcılar artık Yahoo Japan Auctions’daki Bitmax cüzdanı aracılığıyla NFT’leri takas edebilirler. Duyuru ayrıca, NFT’nin ilk lansmanının 2021’in sonundan önce geleceğini açıkladı.

Ayrıca duyuru, bu işbirliğinden sonra nasıl ilerlemeyi planladıklarının ayrıntılarını da içeriyordu. Şirketler, değerli içeriğin dağıtımına yardımcı olmak ve NFT sektörünün ikincil dağıtım pazarını genişletmek için diğer şirketlerle de ortak olacaklarını belirttiler.

Bu duyuru, Bitmax cüzdanında geçen ay Line “NFT Market Beta Service” lansmanını takip ediyor. Şimdiye kadar, Yahoo Japan, Japonya’daki kripto sektörüne tam olarak katılıyordu.

Şirket, TaoTao için güçlü bir destek sağlıyor. Bu borsa ülkede yerel olarak faaliyet gösteriyor ve 2019’dan beri var. Ancak daha sonra, Ekim 2020’de bir Japon finans şirketi SBI Holding onu satın aldı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu