Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriRipple (XRP) Haberleri

XRP’nin Yeni ATH’ye Yapması İçin Bu Direnci Kırması Gerekiyor

Piyasa değerine göre altıncı en büyük kripto para birimi olan XRP, şu anda son 24 saat içinde %2 düşüşle 1,13 dolardan işlem görüyor. Altcoin fiyatı, üç ayın en yüksek seviyesi olan 1.35$’dan geri çekildi ve şu anda 1.19$’daki ani direnci kırmak istiyor. Altcoin, haftalık kilit direnci olan 1,49 $’ı geçmeyi başarırsa, yeni üç yılın en yüksek seviyesi 1,96 $’ı test etmeye hazır görünüyor.

XRP, şu anda güçlü olan güçlü destek olarak önceki direncini 1 dolar civarında çevirdi. Direncin desteğe dönüştürülmesi, altcoini yeni zirvelere itebilir.

ilgili içerik : Bitcoin (BTC) Bu Direnci Kırarsa, 50 bin Dolar Çok Yakın

XRP, bu yıl boyunca oldukça hızlı bir rollercoaster yolculuğuna çıktı, ilk önce 3 yılın en düşük seviyesi olan 0.1748 $’a düştü, ardından Mayıs ayında 0,50 $’ın altına düşmeden önce 1,96 $’lık yeni 3 yılın en yüksek seviyesine yükseldi.

XRPUSDT_2021-08-18_12-37-58
XRPUSDT_2021-08-18_12-37-58

XRP, 2018’in başında dört yıl önce gelen 3.86 dolarlık ATH’yi görmeden önce ilk olarak yılın en yüksek seviyesi 1,96 doları hedefleyecek. Sahipler arasında panik yaratan ve bu yıl Ocak ayında borsa sonrası toplu dampingin listeden çıkarılmasına yol açan dava.

ilgili içerik : XRP Davası: SEC, Hinman’ın ifadesinin neler ortaya çıkarabileceği konusunda endişeli mi?

Ripple Davası ve Ortaklıklardaki Gelişmeler XRP’de ATH’ye Yardımcı Olabilir mi ?

SEC vs Ripple davası, XRP fiyat momentumunun anahtarını elinde tutuyor, davadaki en son gelişme, SEC’in, sanıkların üretemediği Ripple yöneticisinin dahili görüşmesinin gevşek verilerini elde etmek için acil bir harekette bulunduğunu gördü. SEC, bu belgelerin durumu lehlerine değiştirebileceğini iddia ederken, Ripple, milyonlarca boş konuşma üretmenin gereksiz ve oldukça külfetli olduğunu iddia ederek gecikmeye devam ediyor.

SEC ayrıca, eski başkan William Hinman’ın Ripple’a XRP’nin bir menkul kıymet olabileceğini söylediğini ve bu nedenle teklif etmeden önce SEC’e kaydolması gerektiğini iddia ettiğini açıkladı. Hinman’ın ifadesi davanın anahtarı olarak görülüyordu, ancak Ripple konuşmanın bazı bölümlerini mühürlemek için harekete geçtiğinde, olası bir anlaşma hakkında spekülasyonlar arttı.

ABD’de Ripple’ın karşılaştığı engellere rağmen, Asya-Pasifik bölgesindeki genişlemesine devam etti ve bunu işinin anahtarı olarak görüyor. Ripple’ın Talep Üzerine Likidite hizmetleri, davadaki belirsizliğe rağmen son 6 ayda birkaç yeni ortaklık kurmasına yardımcı olan yüksek talep görüyor.

XRP fiyatı, davanın sonucu üzerinde potansiyel bir etki görebilir, ancak Ripple, ana iş perspektifini ABD dışında tutmaya devam etti.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu