Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para HaberleriRipple (XRP) Haberleri

XRP Tüm Zamanların Zirvesini Kırmak için Konumlandı

XRP, 1,17 dolarlık direnç bariyerinin kırılmasıyla birlikte tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru yükseliş trendini sürdürebilir. 

ilgili içerik : Cardano (ADA) Rallisinde Yeni ATH, Tüm Zamanların Zirvesi

XRP Yeni ATH için Hazır

Ripple’ın XRP tokeni bir yükseliş koşusu yapmaya hazır olabilir.

40 yıllık ticaret ustası Peter Brandt’e göre, XRP’nin fiyat hareketi, haftalık grafiğinde oluşan çok yıllı bir baş-omuz modeli tarafından “yapıcı bir şekilde” yönetiliyor.

Piyasa değerine göre altıncı en büyük kripto para birimi, Mart ayı sonunda %230 gibi devasa bir hızla fırlayarak konsolidasyon modelinin kırılmasını işaret etti. Ardından XRP, sözde “zayıf ellerden” bazılarını sallamak için baş-omuz boyun çizgisine 0,61 dolardan geri döndü. 

Fiyatlar, varlığın şu anda konsolide olduğu 20 Temmuz’dan bu yana 1.00$ psikolojik seviyesinin üzerine çıktı. 

ilgili içerik : Analiz : Ethereum’da Ralli Neden Bitmedi ?

xrp-grafik
xrp-grafik

14 Nisan’ın yükseği 1,96$’dan 22 Haziran’ın düşüğü 0,51$’a kadar ölçülen Fibonacci geri çekilme göstergesi, XRP’nin şu anda dar bir aralıkta kaldığını gösteriyor. 1,17 dolardaki %61,8 Fibonacci geri çekilme seviyesi direnç görevi görürken, 1,00 dolardaki %50 geri çekilme seviyesi fiyatları dik bir düşüşten koruyor. 

Ağ Etkinliği Patlaması

XRP ağındaki artan aktif adres sayısı göz önüne alındığında, yükseliş tezi geçerli. Geçen haftaya göre %394’lük bir artışı temsil eden yaklaşık 6.700 adres ağ ile etkileşime giriyor.

ilgili içerik : MATIC, yeni bir ATH için Ralli sırası onda olabilir mi ?

Ripple-XRP
Ripple-XRP

Aktif cüzdan sayısındaki artışı, yükselen fiyatlar takip etme eğilimindedir. Yine de, XRP’nin bir sonraki nereye gideceğini belirlemek için 1,72 ila 1,00 dolar fiyat aralığının dışında sürekli bir mum çubuğunun kapanmasını beklemek zorunludur. 

Direnci dilimlemek, bu tokeni tüm zamanların en yüksek seviyelerine taşıyabilirken, altta yatan destek bariyerini kaybetmek 0,85 dolar, hatta 0,70 dolar düzeltmeyle sonuçlanabilir. 

ilgili içerik : ETH Analiz Neden 3.000 Dolar Seviyesi Riskli

Daha Fazla Kripto Para Analizleri için tıklayın.

Daha Fazla XRP Haberleri için Tıklayın.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu