Editörün SeçtikleriHaberlerKripto Para AnalizleriRipple (XRP) Haberleri
Trend

XRP Tahmini: Uzun Vadeli Yükseliş Trendi Kırıldı

XRP Tahmini: Uzun Vadeli Yükseliş Trendi Kırıldı, Ripple Yükseliş Trendine Girmek Üzere!

  • XRP için teknik ve temel resim değişmedi, düşüş eğilimi yerinde kaldı.
  • Gösterge sinyalleri “dip”in henüz geçilmediğini gösterir.
  • Genel pazarın büyümesi için hiçbir temel faktör yok ve XRP davası sürüyor.

XRP, 24 saat içinde neredeyse değişmeden ve bir haftada %12’nin üzerinde düşüşle 0,30 dolardan işlem görüyor. Bu, bir haftada sırasıyla %33 ve %34 kaybeden Bitcoin ve Ethereum’dan çok daha az. Önceki tahminlerimizde belirttiğimiz gibi, XRP düşmeye devam etti ve daha yüksek zaman dilimlerindeki – haftalık ve aylık teknik göstergeler, varlık çok fazla satılmış gibi görünse de düşüşün sona erdiğine dair işaretler göstermiyor.

Günlük grafikte gösterge sinyalleri de düşüş eğiliminde:

  • MACD – ters seviyenin altındaki histogram, satış bölgesinde doğrusal MACD.
  • RSI düşüş trendinde ve 30 civarında aşırı satım seviyesine ulaştı.
  • Hacim düşük, geçen yıl Nisan ve Mayıs aylarındaki artıştan çok daha düşük.

XRP Tahmini: TradingView’de Kadr Tarafından Kırılan Uzun Vadeli Yükseliş Trendi

XRP, koronavirüs krizinin ortasında fiyatın neredeyse 0.11 dolara düştüğü Mart 2020’de başlayan uzun vadeli bir yükseliş trendini kırdı. Bu iyiye işaret değil. O zaman bile, haftalık grafikteki RSI çok düşük değildi – 32, bugünün 27’sine karşı, bu dibe yakınlığın bir işareti olabilir, ancak piyasadaki genel olumsuzluk göz önüne alındığında, düşüş devam edebilir. Aylık bir grafikte, RSI tarihte hiç bu kadar düşük olmamıştı.

Ancak bitcoin ile ilgili olarak, XRP art arda sekizinci gün büyüyor. Burada XRP’nin aşırı satın alındığı göz önüne alındığında, bir düzeltme görebiliriz.

XRP Tahmini: Uzun Vadeli Yükseliş Trendi Kırıldı, XRP, XRP FIYAT, XRP FIYAT TAHMINI, RIPPLE, RIPPLE FIYAT, RIPPLE FIYAT TAHMINI, FIYAT, TAHMINI, RIPPLE XRP, FIYAT TAHMINI
XRP Tahmini: Uzun Vadeli Yükseliş Trendi Kırıldı

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu