Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para HaberleriRipple (XRP) Haberleri

XRP Fiyat Tahmini: XRP Fiyatı 1 Doları Hedefliyor

XRP Fiyatı 1 Doları Hedefliyor, Ancak Ripple Ağ Performansı Zayıf

Geçen ayın XRP fiyat hareketi bir yükseliş bayrağı devam modeli oluşturdu. 3 ve 8 Şubat arasındaki %55’lik ralli bir yükseliş bayrağı oluşturdu ve yakınlaşan trend çizgileri arasında ardından gelen konsolidasyon bayrağı belirledi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

11 Mart’ta XRP’nin fiyatı, bayrağın üst trend çizgisini 0.779 dolardan kırdı ve bu da modelin ihlal edildiğini gösteriyor. Bu teknik oluşum, boğa bayrağının yüksekliğinin ölçülmesi ve kırılma noktasına eklenmesiyle belirlenen 1 dolara %31’lik bir artış öngörüyor.

Şimdiye kadar, XRP’nin fiyatı iyi durumda görünüyor, ancak amaçlanan 1 $ hedefine ulaşmadan önce 0.856 $ ve 0.917 $’daki engelleri aşması gerekiyor.

XRP Fiyatı 1 Doları Hedefliyor
Ripple (XRP) – Kaynak: TradingView

Boğa bayrağı oluşumunun kırılması boğa ise, XRP fiyatı için fonlama oranı keskin bir şekilde artmış gibi görünüyor. Tüccarların kampın hangi tarafında olduğunu belirlemek için kullanılır. Pozitif bir değer, birçok yatırımcının varlığın büyümesini beklediğini gösterir.

Dikkatinizi Çekebilir: Terraform Labs 10 Milyar Dolarlık Bitcoin Alacak

Bununla birlikte, aşırı değerler genellikle tepeleri veya dipleri gösterir. Ripple için, fonlama oranı %0.015’ten %0.123’e, yani %720 arttı, bu da trendde olası bir geçici değişikliği gösteriyor.

Ripple (XRP) - Kaynak: TradinView
Ripple (XRP) – Kaynak: TradinView

Ayrıca, mevcut fiyat seviyelerinde XRP’ye yatırımcı ilgisini belirlemek için kullanılan 24 saatlik aktif adres metriği, 2 Mart’ta 117.000’den 16 Mart’ta 49.000’e düştü.

Bu %58’lik düşüş, bu piyasa katılımcıları Ripple’ın beklentileriyle ilgilenmediği için sermaye girişlerinin azaldığını gösteriyor.

Ripple (XRP) - Kaynak: TradinView
Ripple (XRP) – Kaynak: TradinView

Bu nedenle, yatırımcıların, en azından fonlama oranı nötrleşene kadar, uzun sürmeden önce dikkatli olmaları gerekir. XRP fiyatı en yakın desteğin altında 0,687 doların altında belirleyici bir kapanış yaparsa, bu yükseliş tezini geçersiz kılacaktır.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu