HaberlerRipple (XRP) Haberleri

XRP Davası: SEC, Hinman’ın ifadesinin neler ortaya çıkarabileceği konusunda endişeli mi?

XRP Davası: SEC, Hinman'ın ifadesinin neler ortaya çıkarabileceği konusunda endişeli mi?

SEC’in aynı soruya verdiği son cevaba göre, sanık Ripple Labs’ın muhalefet mektubu, SEC’in bir mahkeme celbinin neden iptal edilmesi gerektiğini göstermesine fırsat sağladı.

Ajansa göre, Ripple, Hinman’ın daha önce belirttiği gibi XRP teklifleri ve satışları hakkında “eşsiz ilk elden bilgiye” sahip olduğunu gösteremedi. ve ekledi,

“Davalıların (yanlış bir şekilde) Direktör Hinman’ın “benzersiz ilk elden bilgiye” sahip olduğunu iddia ettikleri tek konu, “[Ether] konuşmasını hazırladığı ve yaptığı koşullar ve ajansın olaydan sonra konuşmayı nasıl ele aldığıdır”

Böyle bir soruşturma hattı, izin verilmiş olsa bile, SEC’in müzakere süreci ve diğer ayrıcalıklar tarafından korunan, kamuya açık olmayan, dahili müzakereleri incelemesini gerektirecektir.

Ajans, pozisyonunu ikiye katlamaya devam etti ve Ripple’dan Direktör Hinman’ın rütbesindeki bir SEC yetkilisinin ifadesine izin verilen bir örnek üretmesini istedi. SEC, bu tür herhangi bir davanın genellikle mahkemeler tarafından bozulduğuna dikkat çekti.

Aslında, en son yanıt, Ripple’ı, yüksek rütbeli bir memura “dış toplantılar (diğer katılımcıları görevden alabilecekleri) ve dahili SEC hakkında sorgulaması için bir ifade emri vererek Mahkemeden yeni yasalar yapmasını istemeye çalışmakla suçladı. yani ayrıcalıklı müzakereler.”

“Direktör Hinman, Davalılar SEC’in Mahkeme önünde imtiyaz iddialarına itiraz etmeden önce SEC’in imtiyaz iddialarının hakim olduğu uzun bir ifadeye katlanmak zorunda kalmamalıdır. SEC’in Ripple’ın adil uyarı savunmasını (DE128) vurma hareketi beklemede ve Direktör Hinman’ın ifadesini alakasız hale getirebilir.”

Burada, SEC’in daha önceki bir önergede, böyle bir ifadenin “zaman kaybı” olacağı sonucuna vardığını belirtmekte fayda var. Ancak, argüman mahkemeye düşebilir ve Mahkeme’nin kararını beklememiz gerekebilir.

Avukat Jeremy Hogan’ın son mektubunda SEC’in argümanının ne olduğunu açıkça ortaya koymasıyla tepkilerin hızlı ve tepkili olduğunu söylemeye gerek yok,

 

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu