HaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para HaberleriRipple (XRP) Haberleri

XRP Boğa Bayrağı Oluşturuyor, Bir Kopma Yakın mı ?

XRP fiyatı, yüzde kazançlar açısından yılın en iyi aylarından birine sahip. Fiyatlar 20 Temmuz’da belirlenen en düşük seviyenin üzerinde %160 arttı. O zamandan beri XRP, 4 aylık düşüş trendi çizgisini kırmak için mücadele ediyor. BTC ve diğer büyük alt paralar, son birkaç haftadır yana doğru gidiyor ve bir sonraki büyük hamleleri için toplanıyor.

Genel kripto para piyasası, bazı alt paralar ATH YAPMAYA devam ettiği için yükselişini sürdürüyor. XRP fiyatı, BTC’nin 50.000 doları kırması için yeşil ışığın 1.50 dolara yükselmesini bekliyor olabilir.

XRP fiyatı 20 Temmuz’da en düşük seviyeye ulaştığından beri, fiyatlar orta vadeli bir trend çizgisini tüm yol boyunca koruyor. XRP dün bu trendden sıçradı ve 1,20$ işaretini kırmaya çalıştı ancak başarısız oldu.

ilgili içerik : Axie Infinity %32 Arttı, Artık Emsallerini Takip Ediyor

Boğalar ve ayılar zeminlerini koruduğu için XRP Fiyatı her trendde reddedildi. Boğalar, verilen fiyat hedeflerine ulaşma şansına sahip olmak için XRP fiyatını bu boğa bayrağının tepesinden dışarı itmelidir. Boğa bayrağını kırmak, XRP’nin kurbanı olduğu 4 aylık trend çizgisini de kıracak.

XRP Fiyat Analizi: XRP/USDT 1 Günlük Grafik

xrp-fiyat-analiz
xrp-fiyat-analiz

XRP’nin 1.50 dolara ulaşması için kırması ve tutması gereken son engel olan büyük bir direnç bölgesi bulunuyor. Boğaların bu kırılmayı başaramaması durumunda, XRP fiyatı 1,00-1,09 dolar arasındaki ana destek bölgesine esneyecektir.

Bu düşüş birkaç gün içinde gerçekleşirse, XRP iki çok önemli destek işaretinin altında olacak. Birincisi, 25 MA ile birlikte bir ay boyunca fiyat tutan orta vadeli bir trend.

Ayılar fiyatı bu desteklerin altına iterse, XRP daha sonra onaylanmış bir ayı trendinde olacak ve muhtemelen 0,82-0,90 dolar arasında düşecek.

ilgili içerik : Bu Kritik Nokta, Bitcoin’in 80.000 Dolara yükseleceğini gösteriyor

Stokastik RSI’ya baktığımızda, gücün 0,50 dolardan bu yana ilk kez aşırı satım bölgesine sıfırlandığını görebiliriz. Bu çok sağlıklı bir işaret ve XRP fiyatının bir sonraki koşusu için güç kazandığını gösterebilir. Mukavemet, büyük bir itme yaşamak için stokastikte 20 değerini aşmalıdır.

Normal RSI, son 2 hafta içinde gizli bir yükseliş sapması oluşturdu. Güç 50 değerinin üzerinde kaldığı sürece, XRP fiyatı 1,50 dolara geri dönmelidir.

XRP Gün İçi Analizi

  • Spot oranı: $1,14
  • Trend: Nötr
  • Volatilite: Yüksek
  • Destek: $1.09
  • Direnç: $1.18

Daha Fazla Kripto Para Haberleri ve Kripto para analizleri için Sitemizi Takip ediniz.

Sorumluluk Reddi: CoinFili’nin içeriği, doğası gereği bilgi verme amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para alım satımı, yüksek riskli bir yatırım olarak düşünülmeli ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmasını yapması tavsiye edilir. Sitemizi Ziyaret Eden Kullanıcılar Bu Uyarı Metnini Kabul Etmiş Sayılır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu