NasılNedirRehber

Xend Finance (XEND) Nedir?

Xend Finans (XEND) Nedir | Xend Finance Token Nedir | XEND Token Nedir

Xend Finans Hakkında

Xend Finance, istikrarsız ekonomilerde mali açıdan yetersiz yaşayanlara yüksek, ancak istikrarlı para birimi getirileri ve jeton ödülleri sağlamak amacıyla farklı DeFi kredi protokollerini optimize ederek ve bir araya getirerek çok düzeyli faiz sağlayan kooperatifler ve kredi birlikleri için bir DeFi platformudur.

Xend Finance, küresel kredi birliklerinde 2,2 Trilyon Dolar’ın üzerinde AUM’ye sahip bir piyasa sektörünü hedefleyen ilk protokoldür. Merkezi ve fiat tasarruf platformları, her zaman diğer ülkelerde yatırım yapmayı sınırlayan ücretler ve sınır ötesi ödeme düzenlemeleriyle sınırlıdır. Xend Finance merkezi olmayan Kredi Birliği protokolü, küresel olarak kredi birliklerinin temel operasyonlarını optimize etmek, iyileştirmek ve bunlara değer katmak, geleneksel finansın engellerini ortadan kaldırmak ve kredi birliklerinin merkezi olmayan tasarruf, borç verme, borçlanma ve yatırım operasyonlarını sağlamak ve aynı zamanda çoklu finansman sağlamak için oluşturulmuştur. Bu birliklerin üyelerine -düzey faiz getirileri.

XEND FİNANS YENİ ÖZELLİK UYARISI! — SABİT TASARRUF STRATEJİSİ

XEND Finance
XEND Finance

75’ten fazla ülkeden insanların katıldığı başarılı bir ay süren test ağımız sırasında harika topluluğumuz tarafından önerilen birden fazla hata düzeltmesi ve yeni özellikler üzerinde çalışmak harika bir yolculuktu !

Xend Finance protokolündeki “Kişisel Birikimler” stratejisine eklenen harika bir özelliği daha duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

ARKA FON
Sizi ürün yolculuğumuzun yoluna geri götürerek, bir bireyin tasarruf edebileceği, birikimlerinden faiz kazanabileceği ve ayrıca istediği zaman para çekebileceği esnek bir “Kişisel Birikimler” stratejisi oluşturarak başladık. Evet, bu nedenle insanlar her zaman fonlarına erişim konusunda çok titizdir – ve haklı olarak öyledir – ancak bu durumda bunun küçük bir maliyeti vardır. Belirteç dağıtım mekanizmalarımızdan biri, Xend Finance protokolüyle tasarruf ettikleri için kullanıcıları $XEND belirteci (Xend Finance yerel belirteci) ile ödüllendirmektir. Bu ödül mekanizması, Xend Finance Litepaper’ın 12. sayfasında üst düzey bir görünümü görülebilen belirli parametreler tarafından yönetilir.

TEŞVİK
Kullanıcıları $XEND jetonlarıyla teşvik ederek, daha fazla kullanıcının temel protokol operasyonlarına katılmasına yol açar, bu da tüm ekosistemimiz için büyümeye yol açar ve ilgili herkese fayda sağlar. Şimdiye kadar ödül sistemlerini yalnızca Esusu ve Kooperatif tasarruf stratejileri için uygulayabildik, çünkü fonlar belirli bir süre için kilitlenir ve bu Esusu veya Kooperatifin kullanıcılarına/üyelerine $XEND jeton ödülüne erişim sağlar. Bir “Esnek Tasarruf” stratejisi için, fonların kilitli olduğu belirli bir zaman olmadığından ödüller dağıtılamaz, bu nedenle daha önce bireyler kendi başlarına XEND $ jetonları kazanamıyordu, ancak “Sabit Birikimlere” sahip olarak bunu “düzelttik” “Kişisel Tasarruflar” (punto amaçlanan) kapsamındaki strateji. :NS

AÇIKLAMA
Sabit stratejiyi anlamak gerçekten basittir; minimum bir kilitlenme süresi vardır (testnet için gün ve ana ağ için üç ay)

NOT : Bu süreler yönetilebilirdir, dolayısıyla yönetim başladığında güncellenebilir.

Bu kilitlenme süresi boyunca, kullanıcı kilitlenme süresi sonrasına kadar fonlara erişemez.

Kilitlenme süresinden sonra, kullanıcı para çekebilir ve ayrıca katılım için bir ödül olarak XEND $ jetonları alır.

Bunun kulağa ilginç gelebileceğini biliyorum ve mümkün olduğunca çok $XEND jetonu kazanmak isteyebilirsiniz, bu nedenle evet, “Sabit Birikimlerinizde” birden fazla yuvanız olabilir.

“Sabit Birikimler” arayüzünüz şuna benzer (bkz. Şekil 1 )

XEND Token Nedir?
XEND Token Nedir?

Şekil 1

Para yatırma işlemlerinizi görüntülemek ve para çekmek için “Para Yatırma” butonuna tıklayın. Mevduatlarınız vadeye ulaştıysa, “Kullan” butonu aktif olacaktır. Aşağıdaki Şekil 2’ye bakın

XEND Token
XEND Token

Şekil 2

Bu özelliği geliştirdiğimiz ve yakın gelecekte göndereceğimiz daha heyecan verici özelliklere sahip olduğumuz için gerçekten heyecanlıyız. Yapmakta olduğumuz şey hakkında objektif geri bildirimlerinizi almak isteriz. Aşağıda yorum yapmaktan veya bize [email protected] adresinden bir e-posta göndermekten çekinmeyin.

Balancer’da Xend Finance Genel Satış Turu

Xend Finans Genel Satış
Xend Finans Genel Satış

Her şeyden önce misyonumuz, dünyanın her yerindeki kredi birliklerine, kooperatiflere ve yetersiz hizmet alan topluluklara ve bölgelere Merkezi Olmayan Finans (DeFi) ve istikrarlı para birimi yatırım fırsatları getirmektir. Özellikle, DeFi’yi bölgedeki 1,5 milyardan fazla insana ulaştırmak için köklerimizi ve Afrika kıtasına olan bağlılığımızı ciddiye alıyoruz. Bu girişimin bir parçası olarak, topluluğun yönetişim ve özellikler üzerinde oy kullanabileceği $XEND jetonlarına sahip merkezi olmayan bir topluluğa sahip olmamız önemlidir. Xend Finance, Merkezi Olmayan Bir Otonom Kuruluştur (DAO).

Topluluğumuzun ne kadar hızlı büyüdüğüne şaşırdık. Kasım ayında, Coindesk tarafından kapsanmasına ve destekçilerimiz olarak Binance ve Google Launchpad’e sahip olmamıza yardımcı olsa da, halka açık bir şekilde başlattık. Ocak ayında 75 ülkede 1.500’den fazla katılımcıyı içeren test ağımız vardı. Şubat ayında Afrika’daki en büyük Credit Union konsolidatörlerinden biriyle gerçek dünya ortaklığı kurduk. Mart ayında Telegram ve Twitter topluluklarımız 20.000 üyeyi aştı ki bu, bu kadar çabuk gerçekleşebileceğini hayal bile edemeyeceğimiz bir şeydi. Ve şimdi buradayız.

$XEND jetonumuzun nasıl kullanıma sunulacağını ve dağıtılacağının farklı aşamalarını gözden geçirmek için biraz zaman ayırmak istiyoruz. Bu plan, birçoğunuzun ilk takipçilerini ve destekçilerini ödüllendirmeyi amaçlıyor. Ayrıca, gelişmekte olan ülkelerdeki insanlara istikrarlı para birimleri ve DeFi’nin sağladığı fırsatlar aracılığıyla birikimlerinden daha fazla kazanma fırsatı sunarken, önümüzdeki yıllarda sağlıklı bir görünüme sahip olacağımızı da garanti ediyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu