HaberlerKripto Para HaberleriWeb 3.0

Web3 Geliştiricileri Artık “Coinbase Bulut Geliştirici Forumu” Üzerinden Coinbase Bulut Topluluğuna Doğrudan Erişime Sahip Olacak

Web3 Geliştiricileri Artık “Coinbase Bulut Geliştirici Forumu” Üzerinden Coinbase Bulut Topluluğuna Doğrudan Erişime Sahip Olacak

Şirkete göre forum artık canlı, aranabilir ve dizine eklenebilir.

Duyuru, Coinbase’in geliştiricilere olan taahhüdünün bir parçası olarak geliyor. Amerikan kripto para borsası, resmi blog yazısında forum hakkında ayrıntılı bilgi verdi .

Ayrıntılara bakıldığında, forum geliştiricileri mühendisler ve moderatörler dahil olmak üzere doğrudan Coinbase Cloud topluluğuna bağlayacak.

Geliştiricilerden herhangi biri Coinbase Wallet, Exchange/Pro, Sign in with Coinbase, Rosetta ve daha fazlası tarafından sunulan API ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsa topluluk teknik tartışmalara dahil olacaktır.

Ek olarak, geliştiriciler teknoloji yığınları için güvenli, ölçeklenebilir ve test edilmiş araçlar için herhangi bir girdi ve öneri arıyorlarsa, rehberlik için forumlarla da bağlantı kurabilirler. Bu sayede geliştiriciler platform üzerinden birbirlerinden öğrenebilecekler.

Dikkatinizi Çekebilir: FTX, 2 Milyar Dolarlık Kripto Girişim Fonunu Başlattığını Duyurdu

Başlamak için Coinbase, forumda aşağıdaki dört kategoriyi oluşturdu:

  • Duyurular
  • Ürün Kullanımı
  • Hata Raporlama
  • Geri Bildirim Paylaşma

Forum kullanıcılarından gelen geri bildirimlere bakıldığında, bu kategoriler gelecekte gelişecek ve ek ürün ve hizmetler kullanıma sunulacak.

Coinbase Cloud ayrıca, kullanıcılarını Şubat ayında yapılması planlanan “ETHDENVER 2022” adlı üyelere ait Topluluk İnovasyon Festivali’ne katılmaya davet etti.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu