Bored Ape Yacht Club (BAYC)HaberlerKripto Para HaberleriNFT HaberleriWeb 3.0

Web-3 plak şirketi Universal Music Group, 360.000$ karşılığında NFT Bored Ape’i satın aldı

NFT Bored Ape'i talep görüyor...

Universal Music Group, NFT Bored Ape Yacht Club koleksiyonuyla ilgilenen markaların ve büyük firmaların listesine katıldı. Müzik şirketinin web3 şirketi Bored Ape #5537’yi 360,817 $ (yaklaşık 125 ETH) karşılığında satın aldı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Bir basın açıklamasına göre, “Manager Noët All” adlı bir “sıkılmış maymun”, Kingship adlı sanal bir NFT müzik grubunu yönetici olarak yönetecek.

Müzik grubu Kingship, dört dijital NFT karakterinden oluşur: koleksiyoncu Jimmy McNelis’e ait bir mutant maymun ve üç sıkılmış maymun. Ve şimdi, Kasım ayında duyurulan gruba yeni bir yönetici katıldı.

Dikkatinizi Çekebilir: Bu Altcoin Fiyatı %1176 Arttı

10:22PM’in kurucusu ve eski Sony CEO’su Celine Joshua, Universal Music Group’un yan kuruluşunu “müzik endüstrisinde yeniliğin sınırlarını zorlamak için” kurduğunu söyledi.

Ekibim ve ben, diğer sanatçılarla yaptığımız gibi Kingship ile çalışarak vizyonlarını geliştireceğiz ve grubun benzersiz sesini geliştireceğiz” dedi.

Grubun her üyesinin, genel Krallık kavramını etkileyen ve ona katkıda bulunan kendi hikayesi ve kişiliği vardır.

Şirket, “sıkılmış maymun” tarafından yönetilen grubun zamanla müzik yaratacağını ve metaverse’de sanal konserler vereceğini söyledi.

NFT’lerin sanatın ötesine geçen birçok kullanım durumu olacak, ”dedi McNelis.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu