HaberlerKripto Para Haberleri

Washington Nationals, İlk Sports-DAO Ortaklığında Terra İle Bir Araya Geldi

Terra, Washington Nationals Ile Sponsorluk Anlaşması İmzaladı

Önde gelen Major Leagues Beyzbol takımı Washington Nationals, blockchain endüstrisindeki en büyük merkezi olmayan özerk organizasyonlardan (DAO) biri olan Terra ile ortaklığını duyurdu. Ortaklık, Terra’nın Nationals Park’taki ev plakasının arkasındaki önde gelen kulüp alanında reklam vermesine izin verecek. Terra reklamları da stadyum içi tabelalarda gösterilecek. Ek olarak, DAO, Ulusalların sosyal platformları için beş bölümlük bir dijital dizide de yer alacak. Son olarak, önde gelen Major Leagues takımlarından biri olarak Washington Nationals, bu ortaklığı blok zinciri teknolojisi aracılığıyla taraftar deneyimlerini geliştirmek için bir fırsat olarak da görebilir. Anlaşmanın bir parçası olarak,

Terraform Labs’ın kurucusu Do Kwon şunları söyledi:

Bir DAO ve bir spor franchise arasındaki türünün ilk örneği olan bu ortaklık, kitlelere kripto ve DeFi getirmek için yeni bir fırsatlar dünyasının kapılarını açıyor. Bu sponsorluk anlaşmasını onaylayarak, topluluk, Washington DC’de önemli işler yapan politika yapıcılar da dahil olmak üzere halkı merkezi olmayan para ve onun altında yatan gelişen teknoloji hakkında meşgul etmek ve eğitmek için yeni bir yola sahip oldu.”

Dikkatinizi Çekebilir: Metaverse Geliştirmede En Aktif Olan Ülkeler

Nationals Club, Terra Club Olarak Yeniden Adlandırıldı

Eskiden The Nationals Club olarak bilinen ev plakasının hemen arkasında saha seviyesinde bulunan özel, iklim kontrollü kapalı alan, Terra Club olarak yeniden adlandırıldı. Terra Club’a özel erişim, konukların oyunu kaçırmadan yemek odasında veya koltuklarında yiyecek ve içeceklerin tadını çıkarmasını sağlayacaktır.

Kulübün genel müdürü Mark D. Lerner, şunları söyledi:

“Ulusallar sınırları zorlamaya devam ediyor. En seçkin kulübümüze isim vermek için Terra ile ortak olmaktan ve satın alma yapmak için UST kripto para biriminin kullanımı da dahil olmak üzere Nationals Park’a güçlü yeni hayran deneyimleri getirmeyi keşfetmekten heyecan duyuyoruz.”

Terra, son zamanlarda bir ortaklık serisi içinde. Washington Nationals’dan önce, DAO ekibi 2021’in sonuna doğru NEAR Protocol ile işbirliği yapmıştı . Ortaklık kapsamında, Terra’nın NEAR ve Aurora’ya UST stabilcoin’ini entegre edeceği ve bu da NEAR tokenlerinin değerini %30’un üzerinde artıracağı açıklandı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu