Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Wall Street Cardano’yu mu izliyor?

Wall Street Cardano'yu mu izliyor?

Bitcoin ve Ethereum değer düşüşüne öncülük ederken, diğer varlıklar yalnızca ipuçlarını takip edebilir. Bununla birlikte, 2021’de Cardano için durum gerçekten böyle değildi , çünkü beşinci en büyük varlık göreceli güçle kendi gücünü korudu.

ADA/USDT on Trading View
ADA/USDT on Trading View

Ekim ayının başından bu yana Cardano’nun değeri %2276 gibi büyük bir artış gösterdi. En son piyasa çöküşü sırasında, sadece %40 oranında düşmüştü.

Dahası, 1$ aralığı token tarafından istikrarlı bir şekilde tutuluyor ve piyasa genelinde düşüş baskısının azalmasıyla varlığın önümüzdeki haftalarda toparlanması muhtemel. Bununla birlikte, uzayda Cardano için daha olumlu katalizörler olabilir.

Gray Scale Cardano için Wall Street’mi Geliyor ?

Grayscale tarafından yakın zamanda yapılan bir duyuruya göre , organizasyon Bitcoin ve Ethereum gibi büyük sermayeli fonuna Cardano’yu ekledi. Varlık şu anda %4,26’lık bir tahsis ile fondaki üçüncü en büyük holding.

Gray Scale geliştirme, projeye yatırım yapmaya çalışan akredite yatırımcılara doğrudan erişim sağladığı için ADA için çok büyük. Grayscale, Ocak 2021’de Cardano Trust için başvurmuştu ve şu anda token’ı büyük sermayeli fonlarına eklemek mantıklı. Ama neden?

Sermaye Girişleri 19 Mayıs’ta tespit edildi

ESG tartışması, bazıları tarafından piyasanın düşmesine neden olan nedenlerden biri olarak kabul edilen Bitcoin etrafında sürerken, yatırımcılar dikkatlerini hisse kanıtı varlıklarına çeviriyordu. Aslında, Coinshares söz konusu yazı da 19 Mart ta, Cardano kurumsal varlıkların sermaye girişlerinin 11 milyon $ kaydetti.

Aynı zamanda, Bitcoin piyasası 115 milyon dolarlık önemli sermaye çıkışları gördü. Dolayısıyla, kurumların projeyi Grayscale’in erişilebilirliğini netleştirmeden önce dikkate aldığı söylenebilir, ancak Cardano’nun bir sonraki gelişimi muhtemelen değerini daha da yükseltecektir.

Akıllı Sözleşme eklemeleri yüksek profilli ortaklıklara yol açacak mı?

Muhtemelen. Cardano geçenlerde yayımlanan onun Alonzo testnet günü ilk defa Plutus akıllı sözleşme ve daha fazla gelişmeler temmuz ayı içinde yapılmış olacak. Akıllı sözleşmelerin işlevselliğini ve bunların nihai uygulamalarını eklemek, Cardano ağında dApp’lerin oluşturulmasının mümkün olacağı anlamına gelir.

Ethereum’un daha yüksek bir değere dokunmasına izin veren belirli alan, yalnızca kullanım durumunu artıran Cardano’da programlanabilir. Wall Street zaten alana akın ediyor ve Cardano’daki tahsisleri hakkında halka açık bir şekilde konuşmaları çok uzun sürmeyecek.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu