Altcoin HaberleriEthereum (ETH)Ethereum Haberleri (ETH)HaberlerKripto Para Haberleri

Vitalik Buterin, Ethereum’un toplu kabule ve günlük işlemlere hazır olmadığını iddia ediyor

Vitalik Buterin, Ethereum'un toplu kabule ve günlük işlemlere hazır olmadığını iddia ediyor

  • Buterin, Ethereum ağının işlem ücretlerini azaltmak için ölçeklendirme çözümlerine olan ihtiyacı yineledi.
    Ethereum ağındaki NFT etkinliği patladı ve 247.000 ERC-721 transferine ulaştı ve 2021 günlük en yüksek seviyesini aştı.
  • Analistler, fiyat 3.640 doların üzerinde kaldığı sürece Ethereum’un boğa koşusuna devam edebileceğini tahmin ediyor.

Ethereum yaratıcısı Vitalik Buterin kısa süre önce altcoinin ölçeklenebilirlik sorunlarını ele aldı. Buterin, ölçeklendirme çözümleri yoluyla altcoinin toplu olarak benimsenmesini sağlamak için ağdaki işlem ücretlerinin düşürülmesi gerektiğini yineledi.

Analistler, Ethereum fiyatının yükseliş trendine devam edebileceğine inanıyor

Vitalik Buterin, Bankless Podcast’e Ethereum’un orijinal biçiminde toplu kabul için hazır olmadığını söyledi. Buterin, altcoinin günlük işlemler için tasarlanmadığını ve işlem ücretlerini düşürmek için ölçeklendirme çözümlerine ihtiyaç duyduğunu açıkladı.

Ethereum ağındaki yüksek ücretler, günlük işlemler için bunu olanaksız kılıyor. Bu nedenle kurucu, Ethereum ölçeklendirme çözümlerine acil ihtiyacı ve işlem ücretlerini düşürmeyi yineledi.

Buterin , 2022’de Ethereum 2.0’ın piyasaya sürülmesi için yol haritasını açıkladı.

Dikkatinizi Çekebilir: Decentraland, Times Meydanı’ndaki Yılbaşı kutlaması öncesinde boğa rallisine başladı

ETH’nin rakiplerine kıyasla nispeten yüksek işlem ücretlerine sahip olmasına rağmen, Ethereum ağındaki NFT etkinliği patladı. Ethereum üzerindeki ERC-721 transferlerinin sayısı 247.000’i geçerek 2021’de kurulan en yüksek seviyeyi geçti.

Ethereum fiyatı, son iki hafta içinde fiyatta %6’nın üzerinde bir düşüş kaydetti. Kayba rağmen analistler, Ethereum’un yükseliş potansiyeline sahip olduğuna inanıyor. Bir kripto analisti ve tüccarı olan Kyle Water, Ethereum fiyatı 3.640 doların üzerinde kaldığı sürece yükseliş eğiliminin sürdürülebileceğini savundu.

Analistler, Ethereum fiyat trendini değerlendirdi ve altcoinin ideal bir Ichimoku düşüşünde olduğunu tahmin etti. Gösterge, destek, direnç, momentum ve trendi tek bir görünümde görüntülemek için kullanılır. Düşen bir Ichimoku kırılması, altcoinin yolunda sert bir dirençle karşılaşabileceğini ima ediyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu