Altcoin HaberleriHaberler

Virtually Human Studio, at yarışı oyunu Zed Run’ı genişletmek için 20 milyon dolar topladı.

TCG Capital Management, Andreessen Horowitz ve Red Beard Ventures, NFT tabanlı at yarışı oyunu Zed Run‘ın geliştiricisine 20 milyon dolar yatırım yaptı.

Oyun, oyuncuların diğer kullanıcılarla rekabet etmek için dijital yarış atlarını takas etmelerine ve yetiştirmelerine olanak tanır.

Fungible olmayan token tabanlı ( NFT ) at yarışı oyunu Zed Run’ın arkasındaki blockchain geliştirme firması Virtually Human Studio (VHS), bugün TCG Capital Management tarafından yönetilen ve Andreessen’in katılımıyla A Serisi bir finansman turu aracılığıyla 20 milyon dolar topladığını duyurdu.

“Sevgili arkadaşlar, resmiyet kazandı! NFT alanındaki lider platform geliştirmemizi hızlandırmak için TCG, a16z ve Red Beard liderliğindeki 20 milyon ABD Doları + USD A Serisi turumuzu duyuruyoruz, “Virtually Human Studio bugün tweet attı.

Zed Run, Tron benzeri gerçeküstü, neon dolu bir sanal evrende geçen bir blockchain at yarışı oyunudur. Oyuncuların yarış atları satın alıp yetiştirmelerine ve çeşitli yarış pistlerinde diğerlerine karşı koymalarına olanak tanır. Özellikle, her at bir NFT ile temsil edilir – dijital bir özgünlük ve sahiplik sertifikası olarak hizmet veren, kanıtlanabilir benzersiz bir kripto jetonu.

VHS’ye göre, Zed Run oyuncuları bugüne kadar 30 milyon doların üzerinde sanal yarış atı satın aldı.

Şimdi stüdyo, oyunu genişletmek ve oyuncuların ahır veya yarış pisti sahibi, yetiştirici, aksesuar tasarımcısı ve daha fazlası gibi mesleklerde ustalaşmasını sağlamak için yeni edindiği fonları kullanmayı planlıyor.

Virtually Human Studio CEO’su Chris Laurent duyuruda, “Ayrıca The Preakness, Stella Artois ve Atari ile son işbirliklerimiz gibi sürükleyici sponsorluk deneyimleri üretmek için markalarla yakın işbirliği yapmak için çalışıyoruz” dedi. 

En son sermaye infüzyonu ayrıca VHS’nin ürün ve mühendislik ekiplerini, ticari operasyonlarını güçlendirmesine ve “eski markalara kripto tüketicilerine organik bir giriş sunmasına” izin verecek.

Özellikle, en değerli Zed Run atlarından bazıları şu anda NFT pazar yeri OpenSea’de 30 Ethereum’a ( mevcut fiyatlarla yaklaşık 57.000 $) satılmaktadır.

Andreessen Horowitz’in kripto odaklı a16z genel ortağı Arianna Simpson, “VHS, tüketicilerin dijital eğlenceden ne beklediğine dair ekibin keskin içgüdüleri sayesinde bu trendin ön saflarında yer aldı ve topluluk liderliğindeki bir pazar için sağlam temeller oluşturdu” diye ekledi. kol.

İlginç bir şekilde, Zed Run, Laurent’in üreme için bir aygır sunan yerel bir damızlık çiftliği için bir reklam gördüğünde 2017’de tasarlandı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu