Ethereum Haberleri (ETH)HaberlerKripto Para Haberleri

Veteran Trader Tarafından Verilen Büyük Ethereum Uyarısı

Deneyimli grafiker Peter Brandt 1970’lerde emtia ticareti işine girmiş, Ethereum (ETH) o Cumartesi günü yayınlanan bir tweet göre, yeni bir ayı piyasasında zaten olduğuna inanmaktadır.

Kripto Twitter’daki en etkili kişilerden biri, ikinci en büyük blok zincirini “aşırı karmaşık”, “pahalı” ve “garip” olarak tanımlıyor.

Kripto para biriminin önde gelen “Ethereum katillerinden” birinin arkasındaki token olan Solana’ya (SOL) karşı düşük performansının “tamamen garantili” olduğunu da sözlerine ekledi.

SOL tokeni, 2021’de korkunç bir büyüme gördükten sonra piyasa değeri ile altıncı sırada yer alıyor, ancak Ethereum’u çevirmek için hala yapması gereken çok şey var.

Ethereum topluluğu, Brandt’ın düşüş analizine kızdı ve bazı üyeleri tüccarın tweet’lerinin karşıt bir gösterge olarak kullanılabileceğini iddia etti.

Brandt, aşağı yönlü bir şey söylediğinde (ve tam tersi) daha fazla satın alma zamanının geldiği konusunda şaka yaparak eleştiriyi çenesinden aldı.

Dikkatinizi Çekebilir: Bitcoin İçin Ayı Piyasası Küresel Tartışma Veriler mi ? Tecrübeler mi ?

Aynı zamanda, hoşnutsuz bir takipçisine yanıt olarak Cardano’ya yaptığı düşüş çağrısını da savundu .

Bu haftanın başlarında, tüccar ayrıca yakın zamanda Bitcoin dip alıcılarını amiral gemisi kripto para biriminin devam eden düşüşü sırasında düşen bir bıçağı yakalamaya karşı uyarmaya çalıştı.

JPMorgan, Ethereum’da düşüşte

Ethereum yeni yıla zorlu bir başlangıç ​​yaptı ve 1 Ocak’tan bu yana %20’nin üzerinde düşüş yaşadı. 8 Ocak’ta ETH fiyatı, 30 Eylül’den bu yana en düşük seviye olan Coinbase’de 3.000 dolara düştü. Ayrıca %6 düştü. Bitcoin, “dönüştürmenin” sonunda bu yıl gerçekleşeceğini tahmin eden analistlere bir darbe indirdi.

Brandt, elbette, düşüş eğiliminde kesinlikle yalnız değil. As U.Today tarafından bildirilen , JPMorgan Chase araştırmacı Nikolaos Panigirtzoglou geçenlerde Ethereum nedeniyle zayıf ölçeklenebilirlik için merkezi olmayan finans uzayda pazar payını kaybetmeye devam edeceğini öngördü.

 

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu