Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para HaberleriVechain (VET)

Vechain fiyat analizi: VET, güçlü bir düşüş çarpışmasının ardından 0,089 doların altında destek aramaya devam ediyor

Vechain fiyat analizi, bugün yoğun bir satış gözlemlendiğinden kripto para biriminin bir kez daha kayıpla karşı karşıya olduğunu ortaya koyuyor. Fiyat geçen hafta önemli ölçüde iyileşti ve trend çizgisi 21 Aralık’tan bu yana sürekli yukarı doğruydu, ancak bugün fiyatta büyük bir düşüş bildirildi. Gün içinde de bir yükseliş aralığı gözlemlenmesine ve yukarı yönlü fırsatlar ortaya çıkmasına rağmen, ayılar daha agresif bir şekilde geri döndü. Düşüş trendinin bir sonucu olarak fiyat 0.089$’a çekildi.

VET/USD 1 günlük fiyat tablosu: düşüş eğilimi fiyatı 0,089 $ seviyesine indirdi

1 günlük Vechain fiyat analizi, fiyat fonksiyonu için bir kez daha düşüş eğilimi gösteriyor. Ayılar, son 24 saat içinde yüzde 12’den fazla kayıpla 0.089 dolara kadar bir düşüşe uğradığı için son 24 saat içinde bir kazanç sağlamayı başardı. Boğalar son birkaç günde liderliğini sürdürebilse de, bugünün trendi yine güçlü bir şekilde düşüş yönünde. Son yenilgi, fiyatı hareketli ortalama (MA) seviyesinin, yani 0,090 doların altında işaretledi.

Vechain fiyat analizi bugün
Vechain 1 günlük fiyat analizi

Kısa vadeli trend çizgisi, geçtiğimiz günlerde boğaların hakim olması nedeniyle yukarı doğruydu, ancak bugün trendlerde bir dönüş gözlemlendi. Hareketlilik, üst Bollinger bandı 0.097 $ pozisyonuna hareket ettiğinden düşük, alt Bollinger bandı ise 0.074 $’da. Göreceli Güç Endeksi (RSI) aşağı doğru bir dönüş yaptı ve düşüş trendi nedeniyle 45. endekste dik bir düşüş gösteriyor.

Vechain fiyat analizi: Son gelişmeler ve daha fazla teknik gösterge

4 saatlik Vechain fiyat analizi, düşüş eğiliminin zirvede olduğunu doğruluyor. Ayılar, fiyatı 0.089 $ seviyesine indirerek liderliğini oldukça verimli bir şekilde sürdürdü. Fiyat yeni bir dip seviyesine doğru hareket edebilir ve düşüş momentumu her saat yoğunlaşıyor gibi görünüyor. Hareketli ortalama hala oldukça yüksek ve şimdilik 0.096$ pozisyonunda sabitlendi.

VETUSD 4 saatlik fiyat analizi
VETUSD 4 saatlik fiyat analizi

Hareketlilik yüksek, bu yüzden Bollinger bantları ortalaması şu anda 0,095 dolarda. Oysa üst Bollinger bandı değeri şimdi 0.10$’a ulaştı ve alt Bollinger bandı değeri 0.089$’da, fiyatın hemen altında. RSI puanı da düşüş eğilimi nedeniyle düştü ve satış aktivitesini gösteren endeks 39’a düştü.

Vechain fiyat analizi sonucu

Ayılar yeniden güçlendiğinden, son 24 saat içinde VET/USD fiyatında bir düşüş gözlemlendi ve bu da ağır bir satışla sonuçlandı. Ani trend tersine çevrildikten sonra fiyat 0.089 dolar seviyesine çekildi. Kripto çifti de son dört saat içinde devalüasyona uğradı, bu da ileride başka bir düşüşün olabileceği anlamına geliyor. Düşüş trendi devam ederse, VET 0.086 $ seviyesinde mevcut olan bir sonraki desteği yeniden test edebilir.

Dikkatinizi Çekebilir: Filecoin (FIL) Fiyat Analizi

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu