Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para HaberleriRipple (XRP) Haberleri

Uzun Süreli XRP Konsolidasyonu Bir Boğa Rallisine Dönüşebilir

Ripple Uzun Süredir Bir Yükseliş Eğilimine Girdi ve Çıktı! Bu Denge Ne Zaman Bozulacak? İşte XRP Analizi.

CoinGecko’ya göre, piyasa değerine göre altıncı en büyük kripto para birimi olan XRP, son 24 saat içinde yüzde 1 artışla 0,4160 dolara ulaştı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

XRP, Bitcoin (BTC) karşısında %1,29 ve Ethereum (ETH) karşısında %1,63 oranında hafif bir kayıp yaşadı. Tokenin piyasa değeri 20 milyar dolar civarında ve 52,3 milyar dolarlık piyasa değeri ile Binance Coin (BNB) arasında ve 18,6 milyar dolarlık piyasa değeri ile Binance USD (BUSD) üzerinde oturuyor.

Ripple Uzun Süredir Bir Yükseliş Eğilimine Girdi ve Çıktı! Bu Denge Ne Zaman Bozulacak? İşte XRP Analizi., Ripple Analiz, XRP Analiz, Analizleri, Xrp, ripple
Uzun Süreli XRP Konsolidasyonu Bir Boğa Rallisine Dönüşebilir

4 saatlik XRP/USDT grafiğine baktığımızda Göreceli Güç Endeksi’nin (RSI) RSI SMA çizgisini geçmeye hazırlandığını görebiliriz. Bu durum potansiyel bir yükseliş hareketine işaret ediyor. Ancak fiyat konsolidasyon aşamasındayken, XRP’nin nasıl davrandığına bağlı olarak önümüzdeki 8-16 saat içinde konsolidasyon aşamasında bir kırılma meydana gelebilir.

Dikkatinizi Çekebilir: Son LUNA Haberleri

Yükseliş eğiliminin onaylarından biri, son birkaç gündür direnç seviyesi olarak hareket eden XRP 8-EMA ve 20-EMA fiyatlarının dökümü olacak.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu