Altcoin HaberleriBinance Coin (BNB)Cosmos (ATOM)Editörün SeçtikleriHaberlerKripto Para AnalizleriRipple (XRP) Haberleri
Trend

Uzman, önde gelen altcoinlerin tahminini yaptı

Uzman'dan En İyi Altcoinlerin Tahminleri, Kripto Uzmanı Konuşmasında Hangi coinlerden bahsetti?

Tanınmış kripto analist Michael Van De Poppe, yakından izlediği altcoinler hakkında konuştu ve gelecekteki değerlerine ilişkin bir tahminde bulundu. Uzman, Ripple (XRP), Binance Coin (BNB) ve Cosmos (ATOM) hakkında konuştu.

Stratejist, XRP’nin 2022’nin dibinin en düşük yerel fiyatı olan 0.28 $’dan %35’ten fazla bir yükselişin ardından hafif bir düzeltme beklediğinden emin oldu. Grafikte mevcut yükseliş havasını gösterdi, ancak yatırımcıları ve tüccarları dikkatli olmaya çağırdı. Uzman, 0,343 dolar civarındaki işlemlerin yükseliş ivmesine neden olabileceği ve bunun sonucunda varlığın 0,43 ile 0,47 dolar arasında işlem görebileceği görüşünü dile getirdi.

BNB’ye gelince, van de Poppe, 222 dolarlık önceki direnç seviyesinin desteğe dönüşeceğini ve ardından varlığın değerinin artmaya başlayacağını garanti etti. Ona göre, ilk başta dijital para birimi, oran 255 $ ve 267 $’a doğru hareket etmeye başlamadan önce 222 – 225 $ aralığında işlem görecek.

ATOM kripto para birimi ile ilgili olarak, stratejist bu projenin başarısına içten inandığını vurguladı. Ek pozitif ivme elde etmek için döviz kurlarının bir sonraki engeli aşması gerektiğini kaydetti. Analist şunları söyledi: Bu sanal para gerçekten piyasada iyi performans gösteriyor ve temel ilerleme ile birlikte değerde önemli bir artış bekliyor. 8.70 dolar seviyesinin üstesinden gelmek, en yakın kısa vadeli hedefler olan 10 ve 12 dolara doğru daha fazla hareket anlamına gelecektir.

Daha önce, Coinfili.com editörleri şunları bildirdi: van de Poppe, Mayıs 2022’de bitcoin’in gelecekteki değeriyle ilgili bir tahminde bulundu. Ardından, amiral gemisi kripto para biriminin oranı 29.400.000 doları aşarsa, fiyatın 30.000’in üzerine çıkacağını ve uzun süre orada kalacağını söyledi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu