Altcoin HaberleriCardano (ADA)HaberlerKripto Para Haberleri

Uzman, Cardano’da Genişletilmiş UTXO Modelini Yayınladı, Hoskinson Mutlu

  • Charles Hoskinson yenilik konusunda hevesli.
  • Yatırımcılar bu yeniliğin ADA’nın fiyat performansını güçlendirebileceğini düşünüyor.

Ateşli bir blok zinciri uzmanı olan Rick McCracken, Cardano ağında Genişletilmiş bir UTXO modeli yayınladı . Yeniliğin getirdiği gibi, CEO Charles Hoskinson çok heyecanlı.

Üstelik Hoskinson, bir tweet’te detaylandırmasına neden olan kripto mutluluğunu tutamadı .

Sanki bu EUTXO olayı gerçekten iyi bir fikirmiş gibi.

EUTXO’nun ne olduğuyla ilgili bir soruya yanıt olarak Hoskinson, ilk olarak Cardano ağının EUTXO yeniliğini zaten uyguladığından bahsetti. Bunun ardından “EUTXO, sektördeki daha kullanışlı ve ölçeklenebilir tek model” dedi.

Aslında, Hoskinson’ın yanıtı, Cardano’da EUTXO modeline sahip olma konusunda oldukça iyimser olduğunu gösteriyor . EUTXO, işlemler için ADA ağını hızlandırmak için sezgisel destek sağlayacaktır. İlginç bir şekilde bu, “evrim, ortaya çıkan yeniliklere bir cevaptır” ifadesini doğrular. dijital finans alanında.

Genişletilmiş UTXO’yu (EUTXO), Bitcoin’in UTXO modelinin, genel durum makinelerini uygulayan ve tüm işlem zincirlerinde değişmezleri zorlayan komut dosyaları da dahil olmak üzere, önemli ölçüde daha etkileyici bir doğrulama komut dosyası biçimini destekleyen bir uzantısını sunuyoruz.

Ayrıca, tüccarlar Cardano’nun (ADA) pazardaki performansını ateşlemeye hazır olduğuna kuvvetle inanıyor. Bu, ADA’nın etrafındaki mevcut Korku, Belirsizlik ve Şüphe (FUD) spekülasyonunu ortadan kaldırmak için etkileyici bir portföy ile daha iyi bir itibar için çok yönlü görünmesine yardımcı olacaktır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu