Altcoin HaberleriAvalanche (AVAX)Bitcoin HaberleriChiliz ($CHZ)Cosmos (ATOM)Ethereum (ETH)Ethereum Haberleri (ETH)Fantom (FTM)HaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para HaberleriTerra (LUNA)
Trend

Uzman Analistler Geleceği Parlak Altcoin’leri Tartıştılar! İşte Detaylar…

Analistlerin bu Altcoin'ler hakkında umut verici düşünceleri.

Bazı endüstri uzmanlarına göre altcoin, kripto para piyasasında Bitcoin’in hakimiyetinin zayıflaması, altcoinlerin yakın vadede değer artışı için büyük bir potansiyele sahip olduğunu gösteriyor. Amiral gemisi dijital para biriminin hakimiyetinin 2021’de %70’ten %39’a düştüğünü belirttiler.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Analistler, aynı anda birkaç alternatif kripto para birimi (altcoin) için büyüme beklentileri gördüklerini söyledi. Belirli dijital varlıklar hakkındaki görüşleri farklıdır, ancak tüm sanal para piyasasının kaçınılmaz bir büyüme beklediği ve yatırımcılarını en çok memnun edecek olanın altcoinler olduğu konusunda anlaştılar. Çeşitli uzmanlar, Ethereum, Terra, Avalanche, Cosmos, Fantom ve Chiliz’in en büyük potansiyele sahip olduğunu belirtti.

Kripto komisyonculuğu Voyager Digital başkanı Steve Ehrlich, alternatif dijital para birimleri için tüm pazarın büyük umutları olduğunu söyledi. Gelecek vaat eden herhangi bir blockchain girişimine yatırım yapmanın gelecekte büyük getiriler getireceğini belirten kripto tüccarı Tot Martini Guy tarafından desteklendi.

Dikkatinizi Çekebilir: Analistler, CBDC ve Bitcoin hakkında konuşuyor

Onların görüşüne göre, yeni bir fikir birliği algoritmasına yaklaşan geçiş nedeniyle Ethereum oranı önemli ölçüde artacak. Terra ayrıca, UST sabit parasını kullanarak benzersiz merkezi olmayan finans (DeFi) ekosistemini çok hızlı bir şekilde inşa ediyor. Avalanche, merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) için akıllı sözleşmeler programlamanıza ve muazzam bir hızla ölçeklendirmenize olanak tanır.

Diğer uzmanlar oybirliğiyle, blok zincirini birleştirmenize ve birbirleriyle etkileşim kurmanıza izin veren Cosmos kripto para biriminin son derece hafife alındığını belirtti.

Ayrıca Andre Cronje’nin takımdan ayrılmasına rağmen, mükemmel ölçeklenebilirliği ve düşük gaz ücretleri sayesinde Ethereum’a gerçek bir rakip olabilecek Fantom’un yüksek potansiyeli not edildi. Analistler ayrıca ekibi 120’den fazla büyük spor organizasyonuyla işbirliği yapan taraftar tokeni Chiliz’i de duyurdu.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu