Altcoin HaberleriChaLink (LINK)Editörün SeçtikleriHaberlerKripto Para Analizleri
Trend

Uzman Analist, Chainlink fiyatındaki artışı 100x tahmin etti

Analist, Chainlink (LINK) Fiyatındaki Artışı Öngörerek 100x Yapabileceğini Kabul Edilir Gerekçelerle Dile Getirdi.

Popüler kripto analisti Kevin Swenson, Chainlink (LINK) kripto para biriminin değerinin önemli ölçüde artabileceğini söyledi. Tahminlerine göre döviz kuru büyümesinin yüzde 10.000’e varabilecek kapasitede olduğunu vurguladı. Bununla birlikte, başlangıç ​​olarak, sanal varlığın aktifleştirilmesi, gelecekte en büyük karı elde etmenizi sağlayacak olan kısa vadeli kayıplara neden olacaktır.

Swenson, Ethereum’un (ETH) değerinin 500 – 700 dolar aralığına düşebileceğini ve LINK fiyatının sırasıyla 2 – 3 dolara düşebileceğini kaydetti. Bu nedenle, yatırımcılar belirli bir fiyattan dijital bir varlık elde etmeyi başarırlarsa, önümüzdeki birkaç yıl içinde yüz kat kâr elde edebilecekleri anlamına gelir.

Aynı zamanda, stratejist, piyasa son derece değişken ve istikrarsız olduğu için şu anda altcoin ticaretinden kaçındığını vurguladı. ETH ve LINK gibi varlıklar, onun görüşüne göre, tüm kripto para birimi endüstrisindeki en popüler projelerdir. Temel bir bakış açısıyla, bu projelerin altyapısının başarılarında kilit rol oynayacağına inanıyor.

Diğer uzmanlar, Swenson’ın 100x LINK fiyat tahmininin, Chainlink altcoin’in %13.200 artarak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 53$’a yükseldiği Nisan 2019 ile Mayıs 2021 arasındaki grafikteki tarihsel fiyat hareketlerine dayanabileceğini vurguladı.

28 Haziran 2022 Türkiye saatiyle 02:09 itibariyle, sanal varlık yaklaşık 6,32 dolardan işlem görüyordu.

Daha önce, Coinfili.com editörleri şunları bildirdi: piyasa analisti Joe Bargain, Ethereum kripto para biriminin popülerlik açısından Bitcoin’i geçeceği ve endüstrinin amiral gemisi olacağı konusunda güvence verdi. Strateji uzmanına göre, BTC ölçeklenemiyor ve insanların ihtiyaçlarını karşılayamıyor, Ethereum ise sınır ötesi transferler ve mikro ödemeler için uygun.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu