Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Uzman Analist, Altcoinlerin Bir Fiyat Tabanına Ulaşacağını Tahmin Ediyor!

Analist, Altcoinlerin Gelecek Yıl Rekor Kırabileceği Bir Zemin Hazırlanıyor Dedi!

Tanınmış çevrimiçi analist Ash WSB’ye göre, altcoin piyasası çok yakın bir gelecekte yeni bir fiyat tabanına ulaşacak. Önümüzdeki aylarda tüm sektörün düşüşünü etkileyecek olan alternatif kripto para birimleridir. Uzman, dijital varlıkların toplam kapitalizasyonunun 8 Mayıs ile 9 Mayıs 2022 arasında geçen gün içinde neredeyse %5 oranında düşmesinin ardından böyle bir açıklama yaptı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Uzman, görüşünün önceki yılların tablolarına dayandığına dair güvence verdi. Tüccarlara göre, piyasadaki tarih her zaman kendini tekrar eder ve mevcut durum kuralın bir istisnası olmamalıdır. 2018/19 için çizelgelerdeki rakamları karşılaştırdı ve mevcut duruma kaydırmaya çalıştı.

Analist, mevcut eğilimin şu şekilde olduğunu kaydetti: işlerin durumu, hem altcoinler hem de bitcoin için önceki döngüyü tekrarlıyor. Resim değişmezse, önümüzdeki 9 ay içinde toplam kripto para arzı düşmeye devam edecek.

Yatırımcı, sanal varlıkların değeri daha da düşeceğinden, piyasa katılımcılarının her pompadan sonra pozisyondan çıkmalarını tavsiye etti. Ona göre, önde gelen kripto para birimlerinin çoğu, önümüzdeki yıl yerel tabanlarını kıracak.

Altcoinlere ve merkezi olmayan finans (DeFi) sektörüne olan ilgiye rağmen bunun olması gerektiğini vurguladı. Teknik analiz genellikle her zaman doğrudur. Ayrıca siyasi arenadaki durum ve ABD dolarının enflasyon oranının son derece istikrarsız olması piyasayı olumsuz etkileyebilir.

Dikkatinizi Çekebilir: Bibox Borsası Nuvei İle Anlaşma İmzaladı

Daha önce, Coinfili.com editörleri şunları bildirdi: geçen hafta 3 Mayıs ile 9 Mayıs 2022 arasında, kripto piyasası büyük ölçüde kapitalizasyon kaybetti ve tüccarlar arasında düşüş eğilimi gözlemledi. Toplam arz büyüklüğüne göre ilk 100 listesinde yer alan kripto para birimleri arasında, yatırımcılarına kısa vadeli karları uzaktan getiren sanal varlıklar vardı. Bunlar arasında: Algorand, TRON, 1inch Network, Curve Dao Token ve XDC Network.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu