Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriEthereum Haberleri (ETH)HaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Ünlü Kripto Analisti Bir Ayı Piyasası Öngördü

Kripto Analistinin Öngördüğü Ayı Piyasası!

Capo takma adı altında popüler bir kripto para analisti, kripto para piyasasının daha fazla hareket etmesiyle ilgili tahminini verdi. Uzman, ayıların baskın olacağına dair güvenini dile getirdi. Ona göre orta vadede Bitcoin ve Cardano’nun maliyeti önemli ölçüde düşecek.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

1.8 trilyon doları aşan kripto para birimlerinin toplam kapitalizasyonunun yanıltıcı olmaması gerektiğini vurguladı. Boğalar hala piyasaya hakim değil ve şu anda düşüş eğilimi hakim. Capo, Bitcoin fiyatının 40.000 doların üzerinde kalmasına ve tüccarların 41.000 doları ele geçirmeyi hedeflemesine rağmen, bu kripto para birimi fiyat artışlarının kısacık olduğuna dair güvence verdi.

Analist, Bitcoin maliyetindeki 1 saatten kısa sürede 2.000 $’lık artışın, önemli bir direnç seviyesinin yanlış bir şekilde kırılmasına neden olan normal bir pompadan başka bir şey olmadığından emin. Konsolidasyon zamanının sona erdiğinden ve boğa tuzaklarının giderek daha az görünür hale geldiğinden emin, bu da amiral gemisi kripto para biriminde önemli bir düşüşün geldiğini gösteriyor.

Dikkatinizi Çekebilir: BSC ağı, işlem sayısı açısından Ethereum’u geçti

Capo, dijital altının değerinin önümüzdeki aylarda 23.000 dolara düşeceğini öngördü. Uzman, bu senaryonun kaçınılmaz olduğundan emin. Tüccar, Cardano’yu da benzer bir kaderin beklediğine dair güvence verdi. Ona göre, bu sanal varlık 1 doları aşamadıktan sonra fiyatın 0,5 dolara düşmesini bekliyor.

Daha önce, CoinFili.com editörleri, tüccar Mikael van de Poppe’nin dünyadaki jeopolitik duruma karşı, kripto piyasasının geleceği hakkında endişelenmek için bir neden görmediğini söylediğini bildirdi. Uzman, önemli dijital para birimlerinin, Doğu Avrupa’da olup bitenlerin arka planında güvenilirliklerini ve beklentilerini gösterdiğinden emin oldu. Uzman, dış etkenlere rağmen sanal varlıkların değerinin son haftalarda hiç olmadığı kadar istikrarlı olduğunu vurguladı.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu