HaberlerNFT Haberleri

Ünlü Fotoğrafçı Ve Kameraman Paul Nicklen, NFT’lerin Çevre Dostu Olanakları Öne Çıkarmak Için ‘SAVAGE’a Katıldı

Ünlü Fotoğrafçı Ve Kameraman Paul Nicklen, NFT'lerin Çevre Dostu Olanakları Öne Çıkarmak Için 'SAVAGE'a Katıldı

Fotoğraf ve NFT pazarı ‘SAVAGE‘ bu endüstrinin sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Ekibi efsanevi fotoğrafçı ve kameraman Paul Nicklen ile genişletmek, projeye daha fazla meşruiyet ve çekicilik getiriyor. Nicklen, projeye katkıda bulunan ve danışman olacak.

‘SAVAGE’ X Paul Nicklen

Fotoğraf ve videografi hayranları Paul Nicklen ismine aşina olacaktır . Kanadalı film yapımcısı ve deniz biyoloğu, yirmi yılı aşkın bir süredir gezegenimizin güzel kısımlarını belgeliyor. Ek olarak, evimizi korumak için koruma çabalarını gururla savunurken sanat, amaç ve macera dolu bir hayat yaşıyor.

Nicklen, National Geographic dergisi ve Sony Artisan of Imagery için özel fotoğrafçı olarak isim yaptı. Paul, portföyü aracılığıyla gelecekteki yaratıcı çalışmalarını dört gözle bekleyen sadık ve küresel bir izleyici kitlesi oluşturdu. Ek olarak, bu alandaki uzmanlığı onu dünyanın önde gelen kutup uzmanlarından ve çevrecilerinden biri yapıyor. Ancak, yakın zamana kadar NFT alanına gerçek bir ilgisi yoktu.

Değiştirilemez tokenlerin olumsuz çevresel etkilerine ilişkin artan endişeler, Paul Nicklen’de bir şeyler uyandırdı. Memo Atken tarafından yapılan araştırma, tek baskılı bir NFT’nin karbon ayak izinin, 1.000 km boyunca benzinli bir araba sürmekle aynı olduğunu gösteriyor. Ancak, ‘SAVAGE’ pazaryerinin masaya getirdiği faydalar ve çözümler, Paul Nicklen’in fikrini bile değiştirebilir.

Dikkatinizi Çekebilir: 2022’de Kaçınmanız Gereken Bir Hisse: TESLA

‘SAVAGE’ Neden Farklıdır?

Diğer takas edilemeyen token pazarları ve platformları arasında öne çıkmak, benzersiz bir zihniyet gerektirir. Fotoğraf ve videoya odaklanmak değerli bir girişim, ancak ‘ SAVAGE’ın bu kadar ilgi çekmesinin tek nedeni bu değil . Platform ayrıca Polygon Studios, Crypto Climate Accord ve Energyweb ile güçlü ortaklıklara dikkat çekiyor. Tüm taraflar aynı vizyonu paylaşıyor: NFT endüstrisindeki merkezi olmayan uygulamaların karbon ayak izini azaltmak – veya geçersiz kılmak.

Polygon’un Proof-of-Stake konsensüs blok zinciri sayesinde, ‘SAVAGE’, Proof-of-Work’e dayanan Ethereum gibi ağlar üzerinde büyük ölçüde azaltılmış bir ayak izinden yararlanabilir. Ayrıca, Crypto Climate Accord ve EnergyWeb tarafından sağlanan rehberlik, gerekli olduklarında herhangi bir karbon denkleştirmesini kolaylaştırır.

Bugüne kadar, ‘SAVAGE’ ekibi, 8k video ve en yüksek çözünürlüklü fotoğrafçılık için dünyanın ilk karbon nötr NFT pazarını kurdu. Paul Nicklen, ‘SAVAGE’ platformunda kendine iyi bir yer bulan 8k video çekimleriyle tanınıyor.

Nicklen , Instagram sayfasında yaptığı duyuruya göre, ‘SAVAGE’ danışmanı olacak ve platforma içerik katkıda bulunacak . Bunun gibi ortaklıklar ve ekip genişletmeleri, değiştirilemez tokenleri ana akıma getirmenin can damarıdır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu