Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Analizleri

Ünlü Analist Bitcoin (BTC) 2021 Sonuna Kadar 100K Olacak !

Bitcoin fiyatı şu anda 48.000$ seviyesinin hemen üzerinde olan 14 Ağustos’taki gün içi en yüksek seviyesinden %5-6 düşerken, BTC fiyatının %53’ün üzerine çıkarak kabaca 45.350$’a yükselmesine rağmen, Bitcoin’e yeni gelen bazı kişiler biraz gergin hissediyorlar.

ilgili içerik : Bu Analist Ethereum’un Büyük Harekete Hazırlandığına İnanıyor

btcusd-fiyat-grafik
btcusd-fiyat-grafik

Popüler kripto analisti ve nüfuz sahibi Lark Davis, kripto topluluğunun Bitcoin’in fiyat hareketiyle ilgili düşüncelerini ölçmek için bir Twitter anketi düzenlediğinde, %20,2’si Bitcoin’in son boğa koşusunun sadece destansı bir boğa tuzağı olduğunu ve bunun acı getireceğini düşündüklerini belirtecek şekilde oy kullandı.

ilgili içerik : John McAfee’in Biyografi Yazarı İnce Bir Detaya Değindi

Lark Davis , Bitcoin Twitter Anketi :

Bu Anket’in Yıkıcılığı, Davis’i bu insanlar arasında yaklaşmakta olan kıyamet hissini bazı bilge sözlerle bastırmaya çalışmasına neden olmuş gibi görünüyor.

Topluluğun Bu Düşüncelerinden Sonra Davis :

İlk olarak bugün erken saatlerde, herkese kriptonun hala ilk günlerinde olduğumuzu ve 2 trilyon dolarlık toplam piyasa değeri çok büyük görünse de bu miktarın hala Apple (2.5 trilyon dolar) ve Microsoft’un (2.2 trilyon dolar) bireysel piyasa değerinden daha az olduğunu hatırlattı. ).

Ardından, Bitcoin fiyatının 2021’in sonundan önce 100.000 dolara ulaşması gerektiğine olan inancını yineledi.

Ardından, Bitcoin fiyatının yükseldiğini gördüklerinde kendilerine kızan (yani daha ucuzken almış olmayı dileyen) ve yine de piyasa onlara dip alım fırsatları sunduğunda almayı reddeden yatırımcılara duyduğu hayal kırıklığını dile getirdi.

Topluluk Bunun, Bitcoin fiyatının yakında büyük bir çöküş yaşayacağı Düşündüğü ve bunun gerçekten mantıklı olduğunu düşündükleri için, ucuzken daha fazla BTC satın almadıkları için dezavantajdalar.

Daha iyi satın alma fırsatları sunacak bir düşüş olabileceğini söylersem, fud yaymak ve olumsuz olmakla suçlanırım? Sanırım bazı insanlar sadece yüksekten alıp düşükten satmak istiyor?

 

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu