HaberlerMetaVerse Haberleri

UniX Gaming, Sandbox Metaverse’de King Maker Olarak Adlandırıyor Kendini

UniX Gaming, Sandbox Metaverse'de King Maker Olarak Adlandırıyor Kendini

UniX Gaming, Unity tabanlı oyun yapımcısı aracından yararlanarak The Sandbox Metaverse içinde bir ekosistem oluşturucu olmayı hedefliyor. Plan, ortakların The Sandbox içinde yeni deneyimlere dönüşecek benzersiz oyun mekanikleri oluşturmak için kullanabilecekleri bir oyun prototipi oluşturmaktır.

 

UniX Gaming, oyna-kazan oyun alanında iyi bilinmektedir. NFT’leri gelecek oyunculara ödünç veren, onlara diğer oyuncularla rekabet etme ve daha sonra lonca ile bölünen büyük ödüller kazanma fırsatı veren Metaverse “loncalarının” en büyüğü olduğu söyleniyor. Kazanmak için oyun oynamanın sorunu, giriş engelinin çok yüksek olması ve yeni oyuncuların başlamadan önce pahalı NFT’ler satın almasını gerektirmesidir. UniX Gaming, diğer loncalar gibi, oyunculara burslar yoluyla ödünç vereceği bir NFT koleksiyonunu topladı. Ayrıca, bu oyuncuların kariyerlerinin başarılı olmasını sağlamak için eSports eğitim ve eğitim materyalleri aracılığıyla destek sağlar.

 

UniX Gaming, iddialı olmasa da hiçbir şey değildir. Gelişmekte olan ülkelere odaklanan yetenekli genç oyuncuları desteklemenin yanı sıra, Bibits Game ve Vigilance 2099 ile kendi oyna-kazan oyunlarını da geliştiriyor, her ikisinin de devam ettiği söyleniyor. Buna ek olarak, UniX Gaming, üçüncü taraf oyna-kazan oyunları için bir Başlatma Paneli oluşturarak, İlk Oyun Teklifleri ve pazarlama kampanyaları aracılığıyla finansman ve farkındalık yaratmalarına yardımcı oldu.

 

Bu, en iyi bilinen ve en popüler Metaverse’lerden biri olan The Sandbox için neden bu kadar uygun olduğunu açıklıyor. Sandbox, katılımcıların dijital gayrimenkul satın alabilecekleri , sürükleyici 3B dünyalar oluşturabilecekleri ve avatarlar, sanal ürünler ve oyunlar gibi NFT’ler tasarlayıp oluşturabilecekleri, merkezi olmayan bir sanal dünya olarak düşünülebilir. Platform, kullanıcıların Sandbox Marketplace’te oyun deneyimleri tasarlamasına, oyun oynamasına, NFT’leri kazanmasına ve takas etmesine olanak tanır.

 

Metaverse’deki en büyük oyunlardan biri olan The Sandbox, platform üzerinde kendi sanal dünyalarını yaratan Adidas, The Walking Dead, Deadmau5, Atari ve Rollercoaster Tycoon gibi büyük markaların dikkatini çekti.

 

Sandbox giderek daha popüler hale geliyor ve çok daha fazla marka ve şirket Metaverse’e bir giriş arıyor ve içindeki dijital arazileri satın alıyor. Bununla birlikte, çoğu Metaverse mülklerini kendi başlarına geliştirme uzmanlığından yoksundur, bu nedenle UniX gibi bir ekosistem geliştiricisine ihtiyaç vardır.

 

UniX, markaların The Sandbox içinde ortamlar, binalar, mağazalar veya istedikleri her şeyi yaratmalarına yardımcı olmak için oyun yapımcısı aracını sunacak. Ayrıca uzmanlığını, markaların takipçilerinin oynaması ve etkileşim kurması için “mini oyunlar” ve sosyal alanlar oluşturmasına yardımcı olmak için de kullanacak. Bir oyun loncası olarak, bu mini oyunlar ana odak alanı olacak ve UniX zaten “Pachinko” adlı klasik, Japon tarzı bir langırt oyunu ve daha karmaşık oyunlar üzerinde çalışıyor.

Dikkatinizi Çekebilir: EuroSwap EDEX, Avrupa’da DOGE, ETH Ve Hatta BTC’den Liderliği Alacak

UniX’in oyun geliştirme stüdyosu 1Mhz Studios’un yakın zamanda piyasaya sürülmesi, Metaverse için yeni oyunlar oluşturmak için iyi bir konumda olduğu anlamına geliyor. 1Mhz Studios şu anda 16 tam zamanlı oyun geliştiricisine ve birden fazla tür ve ortama yayılacak bir oyun ekosistemi oluşturmak için çalışan sekiz dış kaynaklı geliştiriciye sahiptir.

 

Ortaklık , UniX’in Metaverse içindeki etkisini artıracak ve kendi sanal dünyasının yaratılmasıyla buna katkıda bulunacaktır. UniX, aynı zamanda, kazan-kazan oyununu herkes için daha erişilebilir hale getirme çabasının bir parçası olarak eğitim içeriğini The Sandbox’a getirmeye odaklanacak.

 

UniX, Medium’daki bir blog yazısında, “Metaverse’deki böylesine muazzam bir platformda kendimizi bir numaralı geliştirici olarak kurmak, UniX’in Play-to-Earn dünyasındaki konumunu daha da geliştirecek ve bu alandaki ünümüzü artıracaktır.” Dedi. “Ayrıca, büyük markalarla çok daha yüksek profilli ortaklıklar için fırsat sağlayacak. Bir zincirleme etki olarak, jeton fiyatımız artacak ve tüm mevcut sahiplerimiz ve yatırımcılarımız bunun sonucunda cüzdanlarının geliştiğini görecek.”

 

Ortaklığın bir başka avantajı olarak, UniX topluluk üyeleri, Metaverse mini oyunlarıyla ilişkili NFT damlaları ve jetonlar dahil olmak üzere The Sandbox içindeki yeni ödüllerden ilk puanları alacaklar.

 

“[UniX] şimdiye kadar gördüğümüz en hızlı büyüyen ve en iyi loncalardan biri ve Yaratıcı becerileri ve Yapı becerileri öğrenimi sayesinde daha iyi bir topluluk oluşturmaya olan bağlılıkları, ekosistemimiz için çok ihtiyaç duyulan bir unsurdur.”

dedi Sandbox Yayıncılık Başkanı Julien Gratz.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu