Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriUniswap (UNI)

Uniswap’ın UNI Token’i, 30 Dolara Çıktı

UNI fiyatı son 24 saatte %10’dan fazla artarak 30$’a ulaştı.

UNI, 16.9 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile 29.01 dolardan işlem görüyor. UNI fiyatı son yedi günde %30’dan fazla arttı. Bu, borsa cüzdanlarında tutulan UNI miktarının azalmasıyla gerçekleşti.

uniswap-fiyat-grafigi
uniswap-fiyat-grafigi

Öte yandan, UNI’lerin çoğu şu anda Uniswap’ın kendi merkezi olmayan borsasında (DEX) bulunuyor. Son üç ayda, Uniswap‘taki adreslerin %82’si UNI token arzının %96’sından fazlasını elinde tutuyor.

Uniswap-UNI-arzi
Uniswap-UNI-arzi

Binance, Ters Token Bölmesi Gerçekleştirecek

9 Ağustos Pazartesi günü, kripto borsası Uniswap, Uniswap için bir ters token bölünmesi gerçekleştireceğini duyurdu.

Ters Token Bölünmesi Nedir Derseniz Basit bir açıklama :

Ters belirteç ayırma, mevcut verilen belirteç sayısını daha az sayıda orantılı olarak daha değerli belirteçlerde birleştiren bir işlemdir.

UNIDOWN için ters jeton bölünmesi 100.000:1 oranında gerçekleşecektir. Binance, UNIDOWN tokenlerinin “ticaretini, aboneliğini ve itfasını” bir süreliğine askıya alacağından, bu önümüzdeki hafta 17 Ağustos’ta gerçekleşecek. Binance, bunun kullanıcılar için daha iyi bir ticaret deneyimi sağlamaya yardımcı olacağını söyledi.

Uniswap, kripto ticareti için en büyük merkezi olmayan borsalardan (DEX’ler) biridir. Son zamanlarda, platform, artan düzenleyici incelemenin ortasında birkaç temizlik önlemi başlattı. Geçen ay, Uniswap, alım satım uygulamasında kripto token alım satımını durdurdu.

Bu, küresel düzenleyicilerin borsa operatörleri üzerindeki artan baskısının ortasında geliyor. Benzer bir önlem Binance gibi diğer popüler ticaret platformları tarafından başlatıldı.

Uniswap, 2021 için en iyi performans gösteren kripto para birimleri arasında yer alıyor. UNI fiyatı, 2021’in başından bu yana 5,5 kat arttı ve bugüne kadar %450’nin üzerinde kazanç elde etti.

Dipnot (Sorumluluk Reddi) :Sunulan içerik, yazarın kişisel görüşünü içerebilir ve piyasa koşullarına tabidir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce pazar araştırmanızı yapın. Yazar veya yayın, kişisel mali kaybınızdan sorumlu değildir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu