Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriUniswap (UNI)

UniSwap SEC’in Radarına Takıldı. SEC, UniSwap’ı Araştırıyor.

Sec artık Tüm Altcoin ve Önde gelen kripto paraların korkulu rüyası olmaya devam ediyor. Garry Genlser Bu konuda aşırı baskı yaparak SEC Başkanlığı’na devam ediyor. Geçmiş zamanlar’da Ripple’ın XRP Coin’i ile ilgili açtığı dava halen devam etmekte ve düzenleyici yasalarını uygulamaya ve tamamen kontrolü ele alma konusunda kararlı gibi görünüyor.

UniSwap SEC’in Radarın’da

İcra avukatlarının, yatırımcıların Uniswap’ı nasıl kullandığı ve nasıl pazarlandığı hakkında bilgi aradığı söyleniyor.

Geçen ay, SEC başkanı Gary Gensler , ajansın merkezi olmayan finans (DeFi) projelerini düzenleyebileceğini söylediGensler, o sırada, katılımcıları değerli jetonlar veya benzer teşviklerle ödüllendiren DeFi projelerinin, ne kadar Merkeziyetsiz olduklarını söyleseler de düzenlenebileceğini söyledi.

ilgili içerik :Ripple, bu hafta SEC ile savaşında zafer kazandı

Bir Uniswap Labs sözcüsü The Journal‘a, firmanın “sektörümüzü yöneten yasa ve yönetmeliklere uymaya ve herhangi bir soruşturmada onlara yardımcı olacak düzenleyicilere bilgi sağlamaya kararlı” olduğunu söyledi. Bir SEC sözcüsü, ajansın soruşturmaları onaylamadığını veya reddetmediğini söyleyerek haber çıkışına yorum yapmayı reddetti.

Soruşturmanın erken aşamalarında olduğu görülüyor ve rapora göre, herhangi bir resmi görevi kötüye kullanma iddiasıyla sonuçlanmayabilir.

Daha Fazla UniSwap Haberleri İçin Tıklayın.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu