Airdroplar(Ön Satışlar)

Ultimate Battle Arena Için $BOV Ön Satış

Axie Infinity’nin SLP jetonları olduğu gibi, $BOV, Polygon Network’te oyuncuların Ultimates satın almasına, toplamasına, birleştirmesine ve satmasına izin veren bir blok zinciri oyunu olan Ultimate Battle Arena’nın oyun içi para birimi ve ödül jetonudur .

Ultimate Battle Arena, herkesin yetenekli oyun ve katkılarla Benders of Valor ($BOV) jetonları kazanabileceği bir Crypto Collectible Card Game ve MOBA’dan ilham alan bir evrendir. Oyuncuların Ultimate’larını savaşabilecekleri, toplayabilecekleri, değiştirebilecekleri ve birleştirebilecekleri dijital bir koleksiyon. Her Ultimate, savaştaki rollerini belirleyen farklı bir dizi özelliğe sahiptir. Her Ultimate, değiştirilemez bir simgedir (NFT). Benzersizdirler ve kullanıcıya aittirler, blok zinciri aracılığıyla doğrulanırlar ve değeri pazara göre takdir edilebilir veya amortismana tabi tutulabilir. Ultimate’ler bir blok zincirindeki tokenler olduğundan, mülkiyet garantisi ile dijital olarak satın alınabilir, satılabilir veya aktarılabilirler. Ultimate’lerin Marketplace’te sonsuz sayıda kopyası vardır (birden çok kopyaya sahip NFT’ler). Her kopyanın akıllı bir sözleşmede saklanan farklı istatistikleri vardır.

Koleksiyonluk Kart Oyunu Nedir?

Koleksiyonluk kart oyunları, otuzlu ve kırklı yaşlardaki herkesin muhtemelen aşina olduğu bir şeydir. Cep harçlığınızı orijinal Magic the Gathering destelerine yatırmış veya daha az popüler ve bilinen kartlara karar vermiş olmanız fark etmez. CCG’ler kesinlikle 1990’larda bir şeydi. Şimdi o zamanın gençleri, geçmişten hatırladıkları bir heyecan arayan kendi eğlence bütçeleriyle büyüyorlar. Koleksiyon kart oyunlarının yeni dijital nesli bu ihtiyaca cevap vermeye hazır.

Bununla birlikte, herhangi bir nedenle, CCG’lerin ne olduğunu hala bilmiyorsanız, kısa bir girişle başlayalım. (Eğer arkadaşlarınızla yüzlerce saat MTG oynadıysanız, bu kısmı güvenle atlayabilirsiniz).

Wikipedia’daki tanım , açıklama arayışına başlamak için mükemmel bir yerdir:

“ Koleksiyonlu bir kart oyunu (CCG), genellikle oyuncuların kişisel bir koleksiyona kartları topladıkları ve kişiselleştirilmiş kart desteleri oluşturdukları ve maçlarda diğer oyunculara meydan okudukları bir oyun olarak tanımlanır. Oyuncular genellikle oynamaya hazır bir başlangıç ​​destesi satın alarak başlarlar, ancak rastgele takviye paketlerinden veya diğer oyuncularla ticaret yaparak ek kartlar elde edilir. Çoğu CCG’nin amacı, kart kombinasyonlarının sinerjileriyle oynayan özelleştirilmiş desteler hazırlayarak rakibinizi yenmektir.”

Diğer bir deyişle, başarılı bir oyuncu olmak için deneyimi (nasıl oynanacağını bilmeniz gerekir) ile yeterince güçlü ve dengeli bir desteyi birleştirmeniz gerekir. Destek paketleri rastgele dağıtıldığından, CCG’ler ayrıca hafif bir kumar heyecanı ile birlikte gelir. Bir sonraki güçlendirici pakette hangi kartları aldıklarından asla emin olamazsınız.

KYC Doğrulaması Nasıl Yapılır:

Ulti Arenanın Medium Hesabından Alıntılarla Bov Hakkında Herşey:

Ultimate Battle Arena ve $BOV nedir?

Ultimate Battle Arena veya Akısaca UB , kendi kripto koleksiyonlu kart oyunumuzdur. Bunu geliştirmek için Frag Games ve Remote Control Productions ile işbirliği içinde çalışıyoruz. Benders Of Valor veya $BOV, Ultimate Battle Arena’nın yerel ödül simgesi olacak.

Bov Token Ön Satış - Airdrop
Bov Token

Oyun ne zaman piyasaya sürülecek?

Gelişmeleri 2022’nin ikinci çeyreğine kadar bitirmeyi hedefliyoruz.

Satış öncesi beyaz listeye alma gereksinimleri nelerdir?

Beyaz liste 4 Ocak’ta başlıyor: https://finance.ultiarena.com/
Beyaz listeye alma sürecini başlatmak için cüzdanınızı bağlamanız ve çevrimiçi bir form doldurmanız istenecektir.
Ön satış sırasında, fırlatma panelinde 100k ULTI’yi kilitlemeniz istenecek.
Bonus jetonlarına hak kazanmak için , fırlatma panelinde 500k ULTI’yi tutmanız ve kilitlemeniz gerekir .
Kilitli ULTI’lerin %100’ü, $BOV hak kazanma süresi boyunca kilitlenecektir ve sonunda bunu talep edebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir: Kripto Oyunu Axie Infinity Bir Ayda 84,9 Milyon Dolar Kazandı

Ön satış ne zaman olacak?

Toplam üç ön satış aşaması olacak: ilk aşama 15 Ocak’ta başlıyor.

Ön Satış Ulti
Airdrop Tarihleri

KYC olacak mı?

2500$’dan az yatırım yapmayı planlıyorsanız, yalnızca cüzdan adresinizi beyaz listeye eklemeniz gerekir.
2500$ ile 5000$ arasında yatırım yapmayı planlıyorsanız, kendinizle ilgili temel verileri sağlamanız istenecektir.
5000 dolardan fazla yatırım yapmayı planlıyorsanız, kimliğinizin/pasaportunuzun/sürücü belgenizin ön/arka kopyasını göndermeniz istenecektir.

$BOV Token ön satışının $ULTI Token değerine herhangi bir şekilde etkisi olacak mı?

$BOV Token ön satışına katılmak için 100.000 ila 500.000 ULTI Jetonunu kilitlemek gerektiğinden, $ULTI fiyatı değer artışına daha yatkındır.
Ön satış süresince katılmak için 20.000 ila 25.000 cüzdan hedefliyoruz.
Gelecekte referans olması açısından, Ulti Arena’nın gelecekte piyasaya süreceği tüm ürünler, $ULTI fiyatı üzerinde net bir pozitif etkiye sahip olacaktır. $ULTI, Ulti Arena’nın yönetim simgesidir ve her zaman öyle kalacaktır.

İlgili ön satışlarda yatırımcı başına bireysel üst sınır nedir?

Minimum satın alma yok. Maksimum satın alma yok Yatırımcı başına bir üst sınır yoktur, ancak her bir katman için satış öncesi belirteçler sınırlıdır:

Maksimum BOV satın alma siniri, Minimum bov token alma sınırı
Bov Token Satın Alma Sınırı yok

BNB’ler kabul edilecek mi yoksa sadece WETH mi (teknik incelemede gösterildiği gibi)?

BOV, Polygon üzerinde çalışsa da, ön satış, Ulti Arena Finance başlatma paneline entegre edilmiş CoinPayments tarafından desteklenmektedir. Bu nedenle, BTC, ETH, BNB, ADA, SOL, MATIC vb. gibi en iyi 100 jeton ve jetonun çoğunu kabul edeceğiz.

Bir kullanıcı KYC’den kaçınmak için BOV satın almak için birden fazla cüzdan kullanabilir mi?

Evet.
Tarihin tekerrür etmemesi için alınacak ve yapılacak başlıca önlemler nelerdir?
Daha iyi bir belirteç ekonomisi, daha az katman, katmanlara göre çok daha yakın fiyat, BOV için daha uzun hak etme süresi yarattık.

BOV ön satışı için hak kazanma süresi ne kadardır?

BOV ön satışı için hak kazanma süresi ne kadardır?
BOV ön satışı için hak kazanma süresi

Ulti’mi BSC’de tutabilir ve Polygon’da BOV için beyaz listeye alınabilir miyim?
ULTI’lerinizi kilitlemek için Poligon’a köprülemeniz gerekmez.
Oyunu oynamak için ulti’ye ihtiyacınız var mı?
Evet. Kart destesi satın almak için ULTI kullanmanız gerekecek. Onları satın almanın başka yolu yok.
BOV kamu fiyatı ne olurdu?
BOV, 5 Mart’ta işlem için Quickswap’ta 0,008 $’lık başlangıç ​​fiyatıyla başlayacak
BOV özellikle UBA için mi yoksa Ultiverse kapsamında piyasaya sürülecek tüm yerel oyunlar için oyun içi para birimi mi olacak?
BOV, UBA’ya özeldir. Gelecekte yayınlayacağımız her oyunda yeni jetonlar çıkaracağız.
Birden çok kez beyaz listeye alabilir miyim?
Birden çok cüzdanı beyaz listeye alabilirsiniz, ancak bir cüzdanı birden çok kez beyaz listeye alamazsınız. Ayrıca cüzdan başına bir benzersiz e-posta adresine ihtiyacınız var.

CCG’lerin Tarihi

Tüm koleksiyon kart oyunlarının en popüleri ve en iyi bilineni Magic the Gathering’dir. Birçoğu, türün aslında onunla doğduğunu iddia ediyor. Çoğunlukla doğru olsa da, fikirler bir anda ortaya çıkmaz. Magic’ten önce koleksiyon kartları vardı ve bazıları oyun oynamak için kullanılıyordu. Yine de, şimdi Koleksiyon Kart Oyunu olarak adlandırdığımız tüm unsurları ilk birleştiren Magic the Gathering’di.

Magic’in neyden ilham aldığına bir göz atmak ilginç. Bu yüzden sizi CCG dünyasına yolculuğunuza oradan başlamaya davet ediyoruz.

Ulti Arena UYUYAN BİR DEV ve The Sandbox ve Axie’nin büyüme potansiyeline sahip. İşte neden…

Henüz yeterli değilmiş gibi, Ulti Arena zaten etkileyici filolarına yeni bir Danışman ekledi: Sandbox’ın Kurucu Ortağı ve COO’su SEBASTIEN BORGET, CHARLIE HU (Poligon Çin Başkanı), ARI LAST ( Simplex’te İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı), diğerlerinin yanı sıra! https://ultiarena.com/team-ulti/index.html

Danışmanları, pazarlama, satış, iş geliştirme, Katman 1 değişim listeleri ve ürün ölçeklendirme açısından sektör bilgisi, uzmanlık ve bağlantılar sağlayarak projeyi destekleyecekleri için Ulti Arena’nın büyümesi, genişlemesi ve kayda değer olması için esastır.

Dikkatinizi Çekebilir: Axie Infinity %32 Arttı, Artık Emsallerini Takip Ediyor

Ön satışa nasıl katılabileceğiniz ve beyaz listeye alınabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi web sitesini https://uba.gg ziyaret edin.

SSS’yi buradan okuyabilirsiniz: https://ulti-arena.medium.com/how-to-participate-in-bov-token-presales-ultimate-battle-arena-uba-play-2-earn-p2e-9338297e25e2

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu