HaberlerKripto Para HaberleriNFT Haberleri

Ukraynalı çiftçi OpenSea NFT’de Rus tanklarını sergiledi

Rus Tankları NFT'leri...

Ukraynalı bir çiftçi, ele geçirilen Rus tanklarında büyük ikramiyeyi vurmaya ve NFT zırhlı savaş araçlarını satışa çıkarmaya karar verdi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

OpenSea’de üç tankın değiştirilemez jetonları ortaya çıktı:

T-80U;
T-72A;
T-64BV.

Ukraynalı çiftçi OpenSea NFT'de Rus tanklarını sergiledi
Ukraynalı çiftçi OpenSea NFT’de Rus tanklarını sergiledi

OpenSea’deki NFT tankları

Benzersiz madeni paraların maliyeti 150 ila 250 ETH arasında değişiyor (mevcut oranda 438.750 ila 731.250 dolar). Alıcılar sadece jetonları değil, aynı zamanda arabaların saklandığı yerlerin koordinatlarını da alacaklar. NFT sahipleri tankları alabilecekler, ancak bunun için nakliye masraflarını üstlenmeleri gerekecek.

Jetonların yaratıcısı, ekipmanın savaşmadan alındığını, bu nedenle makinelerin iyi durumda olduğunu iddia ediyor. Ayrıca, neredeyse tüm ekipman tanklarda kaldı. Zırhlı araçların içinde ceset olmadığı için etkileyici kişiler hayaletler hakkında endişelenmeyebilir.

Dikkatinizi Çekebilir: Haftanın en önemli kripto haberleri

Çiftçi, askeri özel operasyonun sona ermesinden sonra NFT ticaretinden elde edilen geliri Ukrayna’da tarımı canlandırmak için kullanmayı vaat ediyor. Ukraynalı kendini üç jeton satmakla sınırlayacak ve koleksiyona yeni jeton eklemeyecek.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu