Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriMetaVerse HaberleriNFT Haberleri

Ukrayna hükümeti Meta Tarih NFT Müzesi’ni açtı

Ukraynalı yetkililer, blok zincirindeki tarihi olayları sürdürmek için Meta Tarih adlı bir NFT müzesi oluşturdular.

Ukraynalı yetkililer, blok zincirindeki tarihi olayları sürdürmek için Meta Tarih adlı bir NFT müzesi oluşturdular.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Projenin bir parçası olarak, Dijital Dönüşüm Bakanlığı, Ukraynalı sanatçılar tarafından yaratılan, değiştirilemez token’lerden oluşan bir koleksiyon yayınladı. Her madeni para, Rus birlikleri tarafından ülke topraklarında gerçekleştirilen askeri bir özel operasyona adanmıştır.

Meta Tarih Müzesi'nden NFT
Meta Tarih Müzesi’nden NFT

Meta Geçmişi, NFT’leri 30 Nisan’da her biri 0.15 ETH karşılığında satmaya başlayacak (cari döviz kurlarında 465 $). Dijital Dönüşüm Bakanlığı, dijital varlıkların satışından elde edilen tüm geliri devlet ihtiyaçları için harcamayı vaat ediyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Rigel Protocol, DeFi için NFT koleksiyonları geliştirecek

16 Mart’ta Ukrayna Devlet Başkanı Volodymyr Zelensky, kripto para birimlerinin yasallaştırılmasını sağlayan “Sanal varlıklar hakkında” bir kararname imzaladı. Madeni para ve jetonların dolaşımını kontrol etme görevi, Ulusal Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ve Ukrayna Ulusal Bankası’na verildi. Bu nedenle, hükümetin NFT’lerin satışından para kazanma kararı mevcut mevzuata aykırı değildir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu