HaberlerKripto Para Haberleri

Ukrayna Halkına Destek İçin Kripto Topluluğu Mitingleri

Rusya’nın Ukrayna’yı İşgaline İlişkin Korkunç Haberin Ardından, Tüm Kripto Topluluğu Ukrayna Halkının Destek Çağrısına Kulak Verdi.

Mevcut finansman DAO’larına çok benzeyen, kripto topluluğundan fon toplamayı ve bunları Ukrayna’ya ulaştırmayı amaçlayan UkraynaDAO girişiminin gerçekleşmesinden kısa bir süre sonra, Ukrayna hükümeti Ukrayna halkını desteklemek için doğrudan bir bağış hattı açtı.

Dikkatinizi Çekebilir: Defactor’dan DeFi Platformu, Algorand Foundation Grant’in En Son Alıcısı Oldu

Ukrayna Başbakan Yardımcısı Mykhailo Fedorov, 26 Şubat’ta herkesin hükümete para gönderebileceği ve Rus işgalcilere karşı mücadelelerinde insanları doğrudan destekleyebileceği BTC, ETH ve TRON tabanlı TRC-20 USDT cüzdanlarını yayınladı.

Bağış adresleri BTC, ETH ve USDT genelinde 15 milyon doların üzerinde toplandı. Cüzdanlara ulaşan neredeyse tüm fonların giden transferleri ile işaret edilen fonlar halihazırda kullanılıyor ve dağıtılıyor.

 

Justin Sun’ın TRC-20 cüzdanına 200.000 dolarlık bağışı gibi kripto topluluğunun önde gelen üyelerinden önemli bireysel katkılar da kaydedildi.

Katkılar, savaşın neden olduğu benzeri görülmemiş insani krizde Ukrayna halkını desteklemeyi amaçlıyor. Birçok insan, bir gecede hararetli çekişmeli savaş bölgeleri haline gelen şehirlerinden ayrılamadı. Yiyecek ve lojistik çöktü, birçoğu evlerinden çıkmayı veya yerel mağazalarının raflarında yiyecek bulmayı zor buldu. Mevcut birkaç ürün son derece şişirilmiş fiyatlara satılmaktadır.

 

Ukrayna, savaş başladığında neredeyse anında muazzam bir destek aldı. Dijital yerli ülke tarafından resmi bir bağış toplama tarafından hızla gölgede kalan UkraynaDAO gibi girişimler, kripto para toplama gücünün en iyi örneğidir. Dünyanın her yerindeki herkes, aracılar kesintiye uğramadan ve yardımın hedeflenen alıcılara iletilmesini sağlamadan destekledikleri amaca para bağışlayabilir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu