Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

UFC Ağır Siklet Şampiyonu, Cash App Ortaklığını Duyurdu; Ödemeleri BTC Olarak Alacak

UFC Ağır Siklet Şampiyonu, Cash App Ortaklığını Duyurdu; Ödemeleri BTC Olarak Alacak

Helwani ayrıca Ngannou’nun sosyal medyadaki hayranlara 300.000 dolar değerinde BTC vereceğini açıkladı.

Cash App Ile Ortak Olan İlk MMA Fighter

Duyuruyu takiben, UFC Ağır Siklet Şampiyonu, Cash App ile anlaşma imzalayan ilk MMA dövüşçüsü oldu ve çeşitli spor dallarından bir dizi başka yıldıza katıldı. Cash App daha önce NFL yıldızları Aaron Rodgers ve Odell Beckham Jr. ile ortaklık kurduğunu açıklamıştı.

Ngannou, eski şampiyon Stipe Miocic’e karşı kazandığı galibiyet için yaklaşık 400.000 £ kazanmıştı, bu da Cash App ile ortaklığının en az altı rakamlı BTC kazanmasını sağlayacağı anlamına geliyor. Francis Ngannou, unvanını UFC 270’te geçici şampiyon Ciryl Gane’e karşı savunacak ve UFC ile ESPN arasındaki sözleşme anlaşmazlığı hakkında konuştu ve artık 500.000 $ veya 600.000 $ için savaşmayacağını belirtti.

Paranın Geleceği

Ortaklığı duyurduktan sonra Ngannou, haberleri doğrulayan ve Bitcoin’i paranın geleceği olarak etiketleyen bir bildiri yayınladı. Açıklama okundu,

“Bitcoin hakkında giderek daha fazla şey öğrendikten sonra, bunun paranın geleceği olduğuna gerçekten inanıyorum. Bitcoin, dünyanın her yerindeki insanları güçlendirme yeteneğine sahiptir ve bu nedenle, hayranlarımdan bazılarına kendi Bitcoin’lerine sahip olma fırsatı vermek için Cash App ile ortak olmaktan heyecan duyuyorum. Bitcoin gelecek ve Afrika’da öncülük etmeye yardımcı olmayı umuyorum.”

MMA Ve BTC Yakınsıyor

MMA dünyası, son zamanlarda ESPN’nin PFL’sinin sporcularına BTC olarak ödeme yapacağını duyurmasıyla kriptoyu benimsedi. UFC, Crypto.com markasını tüm UFC sporcularının dövüş teçhizatında gören Crypto.com ile bir anlaşma imzaladıktan sonra kripto alanına da girdi. Cash App ortaklığıyla Ngannou, UFC kadrosunda çantasının bir bölümünü BTC’ye dönüştüren ilk savaşçı oldu.

Dikkatinizi Çekebilir: OpenSea, Dharma Labs’ı Satın Aldı

Cash App’in Diğer Ortaklıkları

Cash App, maaşlarının bir kısmını BTC olarak alacak olan birkaç yüksek profilli sporcuyla ortaklık kurdu. Kasım ayında Cash App, hüküm süren NFL MVP’si Aaron Rodgers ile ortaklık yaptığını ve Rodgers’ın maaşının bir kısmını BTC olarak alırken aynı zamanda 1 milyon dolar değerinde BTC verdiğini açıklamıştı. Bu ayın başlarında Cash App, Klay Thompson ve Andre Iguodala ile ortaklık yaptığını ve her ikisinin de maaşlarının bir kısmını BTC olarak aldığını açıklamıştı.

BTC Haberleri: BTC Haber’ini Okudunuz.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu