HaberlerKripto Para Haberleri

Ubisoft, Hedera İle Bir Sonraki Kripto Adımını Atıyor: Kripto Para Haberleri

Ubisoft, Hedera İle Bir Sonraki Kripto Adımını Atıyor: Kripto Para Haberleri

Tanınmış video oyunu yayıncısı Ubisoft, Hedera Ağının büyümesini desteklemek için Hedera Yönetim Konseyi ile bir anlaşmaya vardı.

Anlaşma, Ubisoft’un Hedera Yönetim Konseyi’ne katılarak ağın gelecekteki yönü konusunda söz sahibi olmasını gerektiriyor. Ayrıca bir düğüm çalıştırarak ağı güçlendirecektir.

Dikkatinizi Çekebilir: WazirX Kurucusu Shardeum’u Başlattı – Yeni Bir Ölçeklenebilir Blockchain: Blockchain Haberleri

Ubisoft’un Hedera ağına katılmasında somut bir avantajı yok gibi görünüyor, ancak görünen o ki Ubisoft geleceğe bakıyor ve tıpkı Tezos ile işbirliklerinde olduğu gibi, piyasaya sürme planlarından çok önce bir onaylayıcı oldular. Tom Clancy Ghost Recon oyunu için oyun NFT’leri.

Ubisoft: Kripto Adımı
Ubisoft: Kripto Adımı

Ubisoft’un blok zinciri direktörü Didier Genevois tarafından bugün yayınlanan bir Decrypt makalesinde yer alan bir alıntıya göre , şirketi hala Hedera ekosisteminin potansiyelini araştırıyor. dedi ki:

“Hedera ağının ölçeklenebilirliği, enerji verimliliği ve birçok başarılı şirketten oluşan bir Yönetim Konseyi ile birleştirilmiş yenilikçi fikir birliği mekanizması, oyun endüstrisinin uygun kullanım durumları ve uygun bir ölçekte oyunlar oluşturmaya başlaması için gerçekten fırsatlar yaratabilir. güvenli ve uyumlu bir ortam”

Ubisoft, blockchain oyun olanaklarına uzun vadeli bir ilgi duymuştur ve blockchain dünyasının dışında kripto ve NFT projelerine girişen ilk oyun yayıncısıdır.

Tezos ile birlikte oyun içi NFT’leri Tom Clancy oyununa dahil etme yönündeki son hamlesi, oyunu oynayanların çoğunluğu tarafından hoş karşılanmadı, ancak hem Ubisoft hem de Tezos deneyimden öğrenmiş olacak ve muhtemelen sadece bir mesele. oyun içi NFT’lerin satın alınmasının ana akım haline gelmesinden önceki süre.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu