Altcoin HaberleriHaberler

Ubeswap: Protokolde Neden SOURCE Belirteçlerini Çiftlemelisiniz?

Ubeswap, Celo blok zincirindeki merkezi olmayan borsaya likidite sağlayan bir DeFi protokolüdür. Uniswap’ın çatallı mobil versiyonu, kripto para birimlerini stake etmenize, takas etmenize ve gruplandırmanıza olanak tanır. Ubeswap şu anda pasif gelir elde edebileceğiniz en güvenilir ve sürdürülebilir platformlardan biridir. Muhtemelen bu yüzden SOURCE’u platformda çiftlemelisiniz. Genel olarak, madeni para çiftçiliğine girmek istiyorsanız, bunu yapmak için ideal platform budur.

SOURCE, işletmelerin teminat, faiz ve fiat para olmadan krediye erişmesine yardımcı olmaya adanmış bir platform olan ReSource Finance’in tokenidir. Teminat gerektirmeyen faizsiz kredi limitleri devrim niteliğinde bir kavramdır ve büyük ilgi görmesi beklenmektedir. SOURCE’un bu kredi limitlerini hem garanti altına alması hem de bunlara erişmesi gerektiğinden, bu faiz büyük olasılıkla SOURCE için talebe çevrilecektir.

SOURCE’un potansiyelinin kanıtı olarak UncleCelo, stabilcoini Ubeswap’ta en yüksek APY’ye sahip ilk on kripto çifti listesinde diğer tokenler arasında listeledi. SOURCE/mcUSD çifti üçüncü sırayı aldı. Bu, SOURCE çiftçiliğinin, yetiştirilen miktara bağlı olarak kripto portföyünüzü kısa sürede katlanarak artırma potansiyeline sahip olduğu anlamına gelir.

Neredeyse kripto ticareti kadar riskli olsa da, madeni para yetiştirmek daha az stresli ve daha fazla zaman tasarrufu sağlıyor. Kripto ticaretinde, parayı elinizde tutmanız ve satmadan önce piyasanın lehinize dönmesini ummanız gerekir. Bu, çizelgeleri sık sık izlemek anlamına gelir. Verim tarımı tüm bunlara ihtiyaç duymaz. Sadece karlı bir havuz belirlemeniz ve jetonları 50:50 oranında eklemeniz gerekiyor. Neyse ki, Ubeswap’ın zaten bir kârlı havuzu var (SOURCE/mcUSD).

Ubeswap’ta SOURCE Çiftliği Nasıl Yapılır?

SOURCE çiftliği için ilk adım, jetonu satın almaktır. SOURCE, Ubeswap’ta listelenmiştir. CELO veya mcUSD gibi Ubeswap’ta işlem gören bir varlığa sahipseniz, doğrudan satın alabilirsiniz. Değilse, öncelikle tercih ettiğiniz ödeme yöntemini (örneğin kredi kartı gibi) kabul eden bir borsada bunlardan birini almanız gerekir. İşte bunun nasıl yapıldığı:

 

  1. Coinbase gibi bir borsada hesap açın. Coinbase, CELO dahil yüzün üzerinde kripto ticareti yapan en iyi platformdur. Mobil platformda ve web sitesinde mevcuttur. Oturum açtıktan sonra Al/ Sat’a tıklayın ve CELO’yu ve satın alınacak tutarı seçin.
  2. Paraları Metamask hesabınıza aktarın. Eğer yoksa, Chrome veya Firefox’ta bulunan Metamask uzantısını bilgisayarınıza indirebilir ve CELO blok zincirine bağlayabilirsiniz. Hesabınızdaki uzun rakamları kopyalayın ve Coinbase’e yapıştırın.
  3. Sol üst köşedeki Öde’ye tıklayın ve Gönder’i seçin. CELO’ya tıklayın, adrese göndermek istediğiniz tutarı girin. Ayrıntıları onaylayın ve gönderin.
  4. CELO, Metamask’ınızda olacak. Artık SOURCE ile değiştirebilirsiniz.
  5. Ubeswap’a geri dönün, Bir Cüzdana Bağlan’a tıklayın ve Meta Maske’yi seçin. Trade sayfasına gidin , ilk açılır menüden CELO’yu seçin ve yandaki boş alana miktarı doldurun. İkinci açılır menüde SOURCE için aynısını tekrarlayın. İşlemleri değiştirin ve onaylayın.
  6. Hem SOURCE hem de mcUSD içeren bir havuza ekleme yaptığınız için mcUSD satın almak için de aynı süreci izlemeniz gerekecektir.
  7. Her iki işlem de doğrulandıktan sonra SOURCE ve mcUSD Ubeswap cüzdanınızda olacaktır. Şimdi, hiç de karmaşık olmayan belirteçleri toplamanın zamanı geldi.
  8. Ubeswap’ta Havuz’a gidin ve Likidite Ekle’yi seçin .
  9. İlk boş alandaki jetonlardan birini ve diğer giriş alanındaki ikinci jetondan birini seçin.
  10. Likiditeyi artırın.
Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu