HaberlerTwitter
Trend

Twitter’a ne oldu? Twitter ana sayfa açılmıyor?

Dünyanın en çok tercih edilen sosyal medya platformlarından Twitter'da yaşanan problem sonrası vatandaşlar araştırma yapmakta. Twitter neden açılmıyor?

Yapılan paylaşımların gitmemesi ve sayfa güncelleme yapılmaması sonrası Twitter’da sorun olup, olmadığı araştırılmakta. Peki, Twitter’a ne oldu? Twitter ana sayfa açılmıyor hatası ne?

Twitter neden açılmıyor, sorusunun yanıtı merak edilen konular arasında yer alıyor. Dünyanın en çok tercih edilen sosyal medya uygulamaları arasında yer alan Twitter’da akşam saatlerinde yaşanan paylaşım problemi ve sayfa güncelleme sorunu sonrası vatandaşlar tarafından “Twitter çöktü mü? Twitter neden açılmıyor? Twittera giremiyorum araştırması ve Twitter down! Twitter’da sorun mu var?” soruları araştırılmakta. Twitter’a ne oldu? Twitter ana sayfa açılmıyor?”

TWITTER’A NE OLDU?

Bir çok kullanıcıda başlayan ”hata oluştu” uyarısı sebebiyle Twitter’ın çöktüğü düşünüldü. Dünya genelinde yaşanan Twitter’daki sorun ile alakalı olarak yetkililerden açıklama gelmezken problemin kısa süre içerisinde giderilmesi bekleniyor. Anasayfanın yenilenmediği de belirtiliyor.

Twitter çöktü mü? 14 Temmuz öğle saatleri itibarıyla Twitter’da çökme sorunu yaşanıyor. Sosyal medya platformu Twitter kullanıcıları Twitter’da erişim sorunu yaşadığını dile getiriyor. Kullanıcılar “Twitter çöktü mü” ve “Twitter’a neden girilmiyor” sorularının cevabını araştırıyor. Peki “Twitter ne zaman düzelecek?”

Twitter'a ne oldu? Twitter ana sayfa açılmıyor?Twitter çöktü mü? Twitter neden açılmıyor? Twittera giremiyorum araştırması ve Twitter down! Twitter'da sorun mu var?" soruları araştırılmakta. Twitter'a ne oldu? Twitter ana sayfa açılmıyor? Son Dakika, Haber, Haberleri
Twitter’a ne oldu? Twitter ana sayfa açılmıyor?

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu