HaberlerNFT Haberleri

Twitter Blue İle IOS’ta NFT’lerinizi Yapın

Twitter Blue İle IOS'ta NFT'lerinizi Yapın

BuHareket Uzun Zamandır Geliyor

Twitter bu hamleyi uzun süredir ima ediyor. “Kripto Twitter” alanındaki birkaç etki, profil resimlerini bir NFT’ye ayarladı. Bir Twitter sözcüsü TechCrunch’a şunları söyledi:

“Twitter, insanların önemsedikleri şeyler hakkında konuşmaya gittikleri ve genellikle insanların kripto ve NFT’lerle ilk deneyimlerini yaşadıkları yerdir. Artık insanların NFT’leri bir kimlik ve kendini ifade etme biçimi ve gelişen topluluğa katılmanın ve Twitter’da giderek daha aktif hale gelen sohbete katılmanın bir yolu olarak kullandığını görüyoruz.”

Bununla birlikte, bu, birçok kişinin kazanılmamış sosyal sermaye elde etmek için NFT fotoğrafını sağ tıklayıp kaydetmesine veya NFT resmini yeniden düzenleyerek iyi bilinen bir etkileyicinin kimliğine bürünmesine izin verdi. Bu yeni özellikle Twitter, kullanıcılarının bir BAYC veya CryptoPunk’a sahip olduklarını doğrulanabilir bir şekilde kanıtlamalarına olanak tanıyor. Twitter ZDNet’e şunları söyledi:

Dikkatinizi Çekebilir: Geleceğin Dünyası: Daha İyi Bir Gelecek İçin Metaverse

“Birçok insanın kripto ile ilk etkileşimi Twitter’da gerçekleştiğinden, toplulukla etkileşim kurmalarını, gelişen NFT sohbetine katılmalarını ve doğrudan Twitter’da dijital varlıklar dünyasına bir adım atmalarını kolaylaştırmak istiyoruz – NFT’ye girin Profil Resimleri NFT sahipliği etrafındaki özgünlük kripto topluluğu için önemlidir ve NFT Profil Resimleri ile insanlara NFT’lerine sahip olduklarını kanıtlamaları ve bu sanatı yapanları desteklemeleri için bir yol sağlıyoruz.”

Bu Özelliği Nasıl Kullanıyorsunuz?

Kullanıcıların normalde olduğu gibi profil resimlerini değiştirmeleri gerekecek. Değişiklik sırasında, bir NFT seçme seçeneğine sahip olacaklar. Bu, kullanıcının desteklenen kripto cüzdanını Twitter Blue hesabına bağlamasını gerektirir. Şu anda desteklenen cüzdanlar Argent, Coinbase Wallet, Ledger Live, MetaMask, Rainbow ve Trust Wallet’tır. Diğer Twitter kullanıcıları, profil resmini tıkladıklarında sanatçı, koleksiyon, işlem geçmişi ve NFT’nin OpenSea gibi bir üçüncü taraf pazar tarafından doğrulanıp doğrulanmadığı hakkında bilgileri görebilecekler. Twitter’a göre, şimdilik yalnızca ERC-721 ve ERC-1155 belirteçleri desteklenecek.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu