HaberlerKripto Para HaberleriNFT Haberleri

Twitter Beklenmedik Bir Şekilde 140 NFT Yayınladı

Twitter Beklenmedik Bir Şekilde 140 NFT Yayınladı

Reply Guys’la alay eden bir NFT bile var – hakkında paylaşımda bulundukları şeyleri açıklayarak kadınları yoran Twitter kullanıcıları.

Twitter, beklenmedik bir şekilde 140 NFT yayınlayarak bir yükselişe neden oldu.

Sosyal ağın 140 sayısıyla çok ilişkisi var, en azından mikro blog sitesinde başlangıçta yürürlükte olan karakter sınırlaması olduğu için.

Bazı NFT’ler Jack Dorsey’in platformdaki ilk tweetine övgüde bulunurken, diğerleri Twitter’ın logosunun yıllar içinde nasıl geliştiğini gösterdi.

Twitter maskotu olarak görev yapan dünyaca ünlü kuş Larry’ye tüylü bir makyaj yapıldı – ve başlığı “Beğen ama dokunma”.

Reply Guys’la alay eden bir NFT bile var – hakkında paylaşımda bulundukları şeyleri açıklayarak kadınları yoran Twitter kullanıcıları.

NFT’ler için başka bir kilometre taşı

NFT’lerin kitlesel benimsenme arayışlarını ilerlettiği bir başka büyük an – ve Dorsey bir kripto meraklısı olarak biliniyor.

Twitter CEO’su Bitcoin’e olan tutkusunu dile getirdi. NFT’ler Ethereum blok zincirine dayanma eğiliminde olsa da, bu hediye, dünyanın en büyük ikinci kripto para birimini yakın zamanda deneyeceğinin bir işareti değil gibi görünüyor.

Bir kullanıcı, Dorsey’in ETH’ye yatırım yapmasının “sadece bir zaman meselesi” olduğunu öne sürdükten sonra, teknoloji girişimcisi basitçe şu yanıtı verdi:

“Hayır.”

Diğer NFT haberlerinde, World Wide Web’in orijinal kaynak kodunu temsil eden bir token, açık artırmada şaşırtıcı bir şekilde 5,4 milyon dolara satıldı.

Nadir varlık, World Wide Web’in mucidi Tim Berners-Lee tarafından yaratıldı. 1990’larda yazılmış 9.555 satırlık kod içeren bir animasyonun yanı sıra başarısını yansıttığı sayısallaştırılmış bir harf içeriyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu