HaberlerKripto Para Haberleri

Trudeau, Paranızı Bankadan Çekip Kripto Satın Almak İçin Mükemmel Nedenler Sunuyor

Ayrıca, Hong Kong fonlarının yatırımlarını kaldırdığına ve kripto para borsalarının Kanadalılara yönelik hizmetleri durdurduğuna dair doğrulanmamış raporlar da vardı.

Kanada Senatosu, başbakanın barışçıl bir şekilde protesto eden Kanada vatandaşlarına acil durum eylemi başlatma hakkının dahilinde olup olmadığı sorusunu tartışırken, Trudeau ve hükümeti ileride rahatsız edici zamanlar yaşıyor olmalı.

Dikkatinizi Çekebilir: Andre Cronje’nin Solidly Launch’i Beklendiği Kadar İyi Değil

Sosyal yorumcu Jordan Peterson, önde gelen siyasi uzman Rex Murphy ile bir YouTube röportajında, Trudeau hükümetinin son birkaç hafta içinde yaptığı birkaç korkunç hamlenin en kötüsünün, acil durum yasasının başlatıldığı Cuma günü parlamentoyu askıya alma kararı olduğunu söyledi. böylece böyle bir hareketin meşruiyetine dair herhangi bir tartışmanın önüne geçilmiş olur.

Trudeau, Paranızı Bankadan Çekip Kripto Satın Almak İçin Mükemmel Nedenler Sunuyor
Trudeau

Siyasi yorumcu James Melville, hükümetin protestocu kamyoncuların ve onları finanse eden herkesin mal varlıklarını donduracağını açıklamasının ardından bazı verileri tweetledi. Veriler, Kanada bankalarından beşinin daha sonra çevrimdışı olduğunu gösterdi ve haberlerde banka kaçışlarının başlatılıp başlatılmadığı sorusunu gündeme getirdi.

Jordan Peterson’a göre, Justin trudeau:

“Nüfusun tüm Kanada bankacılık sistemine olan inancının %20’sini kalıcı olarak yok etti ve Kanada bankacılık sisteminin uluslararası itibarını lekeledi – onlarca yıldır söyleyebilirim.”

Fikir

Trudeau, Kanadalı kamyoncuların barışçıl bir protestosunu bastırmak için en aşırıya gitti. Çalışan vatandaşlara karşı daha önce hiç uygulanmamış ve savaş gibi çetin durumlara yönelik bir önlemi kullandı.

Böyle zamanlarda, Bitcoin gibi kripto para birimlerinin değeri ve faydası tamamen ortaya çıkıyor. Hükümetler kendilerini aştığında ve vatandaşlarının mal varlıklarına el koymaya ve dondurmaya başladığında, insanların bankacılık sistemine olan güvenlerini geri çekmelerinin zamanı gelmiştir.

Ana akım medyada ne haber olursa olsun, kripto para birimi genellikle herhangi bir hükümet veya kuruluşun erişiminin dışındadır. Kripto sahipleri kendi kişisel saklama cüzdanlarını kullandıkları sürece, fonların kilidini yalnızca onlar açabilir.

Kanada hükümetinin aklını başına toplaması ve vatandaşlara bankacılık sistemine bir kez daha güven verecek demokratik ve adil bir yönetime dönmesi kuvvetle umulmaktadır. Bunu yapmamak, itibari paraya olan güvenin daha da erozyona uğramasına ve özel dijital varlıklara doğru daha yaygın bir hamleye yol açabilir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu