NasılNedirRehber

Tronpad Nedir?

Tronpad Ağı (TRONPAD) Nedir | Tronpad Token nedir | TRONPAD coin nedir - Tronpad Geleceği Hakkında Yorumlar Analiz ve Daha Fazlası.

Bu yazıda Tronpad Network projesi ve TRONPAD coin hakkında bilgiler tartışacağız.

TRONPAD, tokenleri dağıtmak ve tokenlerini elinde bulunduran herkesi kapsayacak şekilde likiditeyi artırmak için kripto para birimi projelerini güçlendiren adil merkezi olmayan lansmanlar yaptı. TRONPAD, fırlatma rampası mekaniğini sürekli olarak geliştirmekte ve yalnızca ilk %1’i değil, tüm token sahiplerini teşvik etmek ve ödüllendirmek için gelişmektedir. Manipülasyon yok, bot yok; tüm katılımcılar için sadece işlevsel ve güvenli bir tasarım.

TRONPAD NEDİR?


TronPad, tamamen Tron Ağı tarafından desteklenen tek IDO platformudur.

TronPad, jeton dağıtma ve likiditeyi artırma yeteneği ile kripto para projelerini güçlendirecek.

NEDEN TRONPAD?


BSCPAD’in başarısının ardından, BSCPAD Ekibi, tüm token sahiplerini kapsayıcı ve adil bir şekilde teşvik edecek ve ödüllendirecek olan popüler düşük giriş engeli IDO çözümlerini Tron ağına getirmek için Tron ile ortaklık kurdu.

Mevcut fırlatma rampalarının temel kusurlarından biri, ekosisteme katılmak için yeterli jeton elde etmek yasaklayıcı olabilir. Bu, otomatik botların beyaz liste noktalarını birkaç saniye içinde doldurabileceği ilk gelen ilk hizmet esasına dayalı olabilir. TronPad bu sorunu ele alıyor ve adil, merkezi olmayan lansmanlar için tasarlandı.

TronPad’in ayırt edici özelliği, jeton tutma zorunluluğu olmayan açık bir halka açık piyango, daha düşük seviyeler için bir katılım piyangosu ve daha yüksek seviyeler için garantili tahsisten oluşan iki aşamalı bir sistemdir. Zamanında satın alınmayan herhangi bir tahsis daha sonra ‘ilk gelen alır’ esasına göre sunulur.

  • TRONPAD KATMANLI SİSTEM

TronPad, halka açık bir beyaz liste piyango katmanı, ağırlıklı piyango katmanları ve garantili tahsis katmanları sunar.

TronPad Katmanlı Sistem Sunar!, TRONPAD, TRON, TRON PAD, TRONPAD NEDIR, NEDIR, NEDIR TRONPAD, TRONPAD KATMAN, TRON AGI, TRONPAD AGI
TronPad Katmanlı Sistem Sunar!

TRONPAD Fiyatı Bugün

Bugün TRONPAD fiyatı 24 saatlik 21.717.74$ işlem hacmiyle $0.006233681570. TRONPAD fiyatı son 24 saatte -%2.7 düştü. 770 Milyon TRONPAD coin dolaşım arzına ve toplam 765 Milyon arza sahiptir. TRONPAD almak veya satmak istiyorsanız okumaya devam edin.

TRONPAD için en yüksek fiyat neydi?

TRONPAD, 04 Haziran 2021’de (yaklaşık 1 yıl) tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.311792$’a ulaştı.

TRONPAD için en düşük fiyat neydi?

TRONPAD, 18 Haziran 2022’de (7 gün) tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0,005482794745$’a sahipti.

TRONPAD’ın 24 saatlik işlem hacmi ne kadardı?

TRONPAD’ın 24 saatlik işlem hacmi 21.717,74$’dır.

TRONPAD nerede takas edilebilir?

TRONPAD’ı Decoin ve PancakeSwap (v2) üzerinden takas edebilirsiniz. TRONPAD için piyasadaki popüler ticaret çiftleri arasında TRONPAD/USD, TRONPAD/CAD, TRONPAD/EUR, TRONPAD/PHP, TRONPAD/INR ve TRONPAD/IDR bulunur.

TRONPAD, mevcut IDO platformlarını rahatsız eden temel kusurları çözen Tron Ağı’ndaki blok zinciri fırlatma rampalarının bir sonraki evrimidir. Bu platform, tüm token sahiplerine fayda sağlar ve her büyüklükteki tüccara en iyi Tron projelerine yatırım yapma fırsatı veren adil lansmanlara izin verir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir Yorum

  1. tronpad coinde hot coin gibi gözümde değeri sıfır ne yaparsa yapsın almam, holoyu twitterdan bir tane eleman uçurdu bizim türkler aldıkça aldı, tabi bizim sazanlar aldıkça o holo coini övüp uçuran sosyal medya fenomeni sattı sürekli adamı zengin ettiler yeminle ben böyle koyun insanları ilk defa gördüm bir arada… tronpadinde hakkını yemeyeyim holodan iyidir

Başa dön tuşu