Altcoin HaberleriCosmos (ATOM)Fantom (FTM)HaberlerKripto Para AnalizleriTRON (TRX)

Tron, Cosmos, Fantom Fiyat Analizi: 16 Ocak Altcoin Fiyat Tahmini

Tron, Cosmos, Fantom Fiyat Analizi: 16 Ocak Altcoin Fiyat Tahmini

Daha geniş piyasa, son 24 saat içinde yüksek oynaklıktan kaçınırken, Cosmos ve Fantom, ATH seviyelerini yeniden test etmeye baktı. Kısa vadeli teknikler alıcıları seçti. Ancak her ikisinin de CMF’leri dengeyi zar zor geçebildi.

Benzer şekilde Tron, Bolinger bantlarında aşırı alım okumaları gördü ve kısa vadeli bir geri çekilme gördü.

Tron (TRX)

TRX/USDT
TRX/USDT

Alıcılar nihayet devreye girdi ve TRX’in 10 Ocak’ta beş ayın en düşük seviyesini görmesinin ardından modelli bir çıkış başlattı. O zamandan beri, alt değer yaklaşık %13,9 büyüdü ve %38,2, %50 Fibonacci seviyesinde kısa vadeli direnç buldu.

Şimdi, acil direniş Bollinger Bantlarının üst bandına yakındı. Boğalar 0,0669 dolarlık hayati desteği geri alsa da, CMF daha yüksek zirvelere işaret etmedi ve sıfır çizgisine yakın dalgalandı. Bu okuma, satın alma baskısının fiyat artışına karşılık gelemeyeceği anlamına geliyordu.

Basın zamanında, TRX 0.06938 dolardan işlem görüyordu. Orta hattan çıktıktan sonra, RSI sonunda 59 işaretini geçti. Ama yazarken, gücünü kaybetmiş gibiydi.

Cosmos (ATOM)

 ATOM/USDT
ATOM/USDT

Yedi haftadan fazla bir süredir 32,5 dolarlık desteği yeniden test ettikten sonra, boğalar nihayet 1 Ocak’ta sürekli bir ters baş ve omuz kırılması başlattı.

Dikkatinizi Çekebilir: Kripto Para Borsası: KuCoin raporu, Türk yatırımcıların enflasyonla mücadelede hangi kripto paraları kullandığını gösteriyor

Alt, %35’in üzerinde (1 Ocak’tan itibaren) sıçradı ve 7 Ocak’ta 15 haftanın en yüksek seviyesini gördü. Bu eğim, ATOM’un uzun vadeli %23,6 Fibonacci desteğini 36$ seviyesinde geri almasına yardımcı oldu.

Alt, geçen ayki 4 saatlik grafiğinde artan bir genişleyen takoz (tersine dönüş deseni, beyaz) oluşturdu. Şimdi, 20-SMA (kırmızı) 50-200 SMA’sını geçerken, ATOM artan bir satın alma etkisi gösterdi.

Basın zamanında, ATOM, ATH’sinin yalnızca %2,6 altında 43,48 dolardan işlem gördü. RSI , sürekli olarak daha yüksek zirveleri işaretleyerek bir yükseliş eğilimi gösterdi. Şimdi aşırı alım bölgesini yeniden test etmeyi amaçlıyor. İlginç bir şekilde, CMF , yetersiz para akışını gösteren sıfır çizgisini zar zor geçti. Üstüne üstlük, ADX zayıf bir yön eğilimi sergiledi.

Fantom (FTM)

FTM/USDT
FTM/USDT

Yükselen genişleyen kama (beyaz), FTM’nin 5 Ocak’ta iki ayın en yüksek seviyesine çıkmasının ardından düşüş yaşadı. O zamandan beri alt, değerinin yaklaşık %34,1’ini kaybetti ve 2,22$ seviyesinde test alanı buldu.

Buradan 4 saatlik grafiğinde klasik bir çift dip oluşturduktan sonra kaybettiği değerinden fazlasını toparladı. FTM, 10 Ocak’ın en düşük seviyesinden baskı zamanına kadar şaşırtıcı bir şekilde %57,12’lik bir yatırım getirisi elde etti.

Basın zamanında, FTM 3.2856 dolardan işlem gördü. RSI geçen gün 18 puandan fazla yükseldi, aşırı alım bölgesine yaklaştı. Olası bir geri dönüşten önce yan eğilimler sergiledi. ATOM’a benzer şekilde, CMF sıfır çizgisini zar zor geçti.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu