Airdroplar(Ön Satışlar)

Tribal Token Ön Satış – [Coinlist] Tribal Token Satışını Duyuruyor

Tribal Token, KOBİ'ler için Kripto Destekli Finansal Hizmetler

Hikaye Öne Çıkanlar
 • Tribal Token Ön Satış Tarihi?
 • Tribal Token Maksimum Arzı Kaç?
 • Tribal Token Fiyatı?
 • Coinlist Ön Satış (Airdrop)

Tribal Token Satışı için kayıtların açıldığını duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

Tribal’in misyonu, topluluk tabanlı, kendi kendini yöneten bir protokol aracılığıyla sonraki bir milyon küçük ve orta ölçekli işletmeyi (KOBİ) kriptoya dahil etmektir.

Satış 17 Mart 17:00 UTC’de başlıyor ve iki genel seçeneğe sahip:

Seçenek 1

 • Arz: 39.066,666.67 TRIBL jetonu
 • Fiyat: 0,55 ABD doları
 • Kilitleme ve bırakma: 1 yıllık kilitleme ve ardından 6 aylık doğrusal sürüm

Seçenek 2

 • Arz: 25.000.000 TRIBL jetonu
 • Fiyat: 0,40 ABD doları
 • Kilitleme ve bırakma: 1 yıllık kilitleme ve ardından 12 aylık doğrusal sürüm

Buradan kaydolun >>

KOBİ’ler için Kripto Destekli Finansal Hizmetler

Tribal, KOBİ’lere çok para birimli kurumsal kartlara, kripto ve geleneksel ödeme yollarına ve kısa vadeli finansmana erişim sağlayan bir ödeme ve finansman platformudur. Tribal’in AI odaklı platformu, yüksek büyüme için optimize etmek için kurumsal harcamaları izler ve izler.

Dikkatinizi Çekebilir: Bashoswap: Cardano’ya Dayalı Çoklu Protokol, Launchpad ve Dex’i Başlattı

Tribal hakkında heyecanlanmamızın birkaç nedeni:

 • Decentralized Lending Protocol (Merkezi Olmayan Borç Verme Protokolü) – Tribal, kripto borç verenleri KOBİ’lerden borç alanlarla birleştiren, teminatsız bir borç verme protokolü geliştiriyor. Protokol, gelişmekte olan pazarlardaki KOBİ’lere daha düşük sermaye maliyetlerine erişim sağlarken, Kredi Verenler, kripto piyasası performansından bağımsız olarak sürdürülebilir APY’nin keyfini çıkarabilir.
 • Sınırsız Ödemeler – Tribal, KOBİ’lerin Visa’nın 100 milyondan fazla satıcıya, 180’den fazla ülkeye ulaşan yerel ve uluslararası ödeme ağına ve daha hızlı ve daha uygun fiyatlı işlemleri kolaylaştırmak için sabit paraları kullanan zincir üstü sınır ötesi ödemelere erişimini sağlar.
 • Stake Teşvikleri – Kabile KOBİ’leri, yıkıcı ödüller almak ve özel avantajlarla premium katmanlara erişmek için TRIBL jetonlarını stake etmeye teşvik edilecektir. Borç verenler ve borç alanlar, stabil coinlerinde daha yüksek faiz oranları almak ve sermayeye erişim için daha düşük faiz ödemek için TRIBAL tokenlerini stake etmeye teşvik edilecek.
Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu