HaberlerKripto Para HaberleriMetaVerse Haberleri

Trailblazer Games 8.2 milyon dolar topladı

Trailblazer Games Güzel Başladı!

Başlangıç ​​Trailblazer Games’in temsilcileri, Web 3.0 teknolojisi üzerine kurulu bir fantezi metaverse geliştirmek için 8.2 milyon dolar toplamayı başardıklarını duyurdular. Şirketin yönetimi, Makers Fund liderliğindeki bir başlangıç ​​​​finansman turunu kapattıklarını açıkladı. Oyun sektöründe Play Ventures, Fabric Ventures ve diğer tanınmış oyuncular da yer aldı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Trailblazer Games geliştiricileri, blockchain oyun pazarında önemli bir rol üstleneceklerini ve dijital ekonomi için benzersiz bir altyapı oluşturmaya çalışacaklarını vurguladı. Uzun süredir kayıp ejderhalarla ilgili destanın devamı olacak olan Eternal Dragons™ adlı yeni bir projeyle meşguller.

King, Electronic Arts ve Microsoft’ta çalışmış üç girişimciden oluşan kurucu ekip, en ciddi niyetlerini açıkladı. Organizasyon, toplanan tüm fonların bu ve diğer büyük ölçekli oyun projelerini geliştirmek için kullanılacağını garanti etti.

Dikkatinizi Çekebilir: Katar CBDC Başlatılmasına İzin Verdi

Şirket ayrıca, kadroyu genişleteceklerini ve Sorare, Wooga, Snowprint ve diğer stüdyolarda deneyimli uzmanlarla sözleşme imzaladıklarını da vurguladı.

Trailblazer Games’in kurucu ortağı Alex Arias, kuruluşunun temel amacının Web 3.0 teknolojisinin temel ilkelerini kullanarak blok zincirine dayalı yüksek kaliteli ürünler yaratmak olduğunu belirtti. Finansman turunun başarıyla tamamlanması sayesinde şirket, tüm fikir ve planlarını gerçeğe dönüştürmeyi başardı. Trailblazer Games, oyuncuların sadece sanal dünyada eğlenmelerine değil, aynı zamanda kripto para kazanmalarına da olanak sağlamak istiyor.

Daha önce, CoinFili.com editörleri Crypto Unicorns projesinin yaratıcılarının tüm Polygon tabanlı NFT token koleksiyonunu 26 milyon dolara başarıyla sattığını bildirmişti.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu